top-slider-image

Телебачення

Улюблені серіали, фільми, шоу

Підключити цифрове телебачення від компанії IPnet

Цифрове і кабельне телебачення це один з найпопулярніших способів розслабитися ввечері в колі сім'ї.

Поступово Україна переходить на цифровий стандарт, адже він пропонує набагато більше можливостей, ніж аналогове телебачення:

...

  * Спецальна ціна на тариф IPnet Старт діє для нових абонентів, які підключилися у період з 01.01.2020 по 31.12.2020. Стандартна вартість тарифу - 80 грн/місяць.

* Послуга "TV архів" в усіх акційних тарифах діє безкоштовно протягом 3-х месяців!

 Поступово Україна переходить на цифровий стандарт, адже він пропонує набагато більше можливостей, ніж аналогове телебачення:

 

 • Якість зображення і звуку підвищується в 1,5 рази — тепер улюблені фільми можна дивитися у високій роздільній якості навіть на телевізорах з 40-дюймовими екранами.
 • Є додаткові функції, які роблять перегляд зручніше: перехід на початок передачі, запис трансляції, пауза, перемотування відео.
 • Можна використовувати архів фільмів і телепередач, які можна подивитися в будь-який момент за запитом.
 • Кількість програм, які передаються у відкритому діапазоні мовлення, збільшується в кілька разів. Цифрове кабельне телебачення в Києві дозволяє дивитися до 175 каналів у відмінній якості.
 • Можна підключити до цифрового ТБ кілька телевізорів, але для кожного необхідно придбати свою приставку STB.

 

Скільки коштує підключити кабельне телебачення в Києві

 

Безкоштовне підключення & mdash; а абонентська плата за все від 55 грн на місяць. Кількість доступних каналів залежить від обраного пакету підключення. Всього можна отримати 175 популярних українських і зарубіжних каналів.

 

І відразу чудова новина для любителів ТБ. На сайті IPnet постійно оновлюються акції та спеціальні пропозиції, за допомогою яких ви можете заощадити на підключенні і абонплаті за цифрове телебачення.

 

Замовити підключення ТБ можна онлайн або за телефонами (066/073/098) 507-05-07. Фахівці IPnet підключать домашнє ТБ у вашому домі протягом 16 годин після оформлення заявки & mdash; просто призначте час, коли ви точно будете вдома.

 

Користувачі вибирають IPnet

 

Кількість користувачів цифрового телебачення від компанії IPnet зростає. Уже 35038 сімей вибрали нас в якості телепровайдера. І ось чому:

 

 • якісний і стабільний сигнал ТБ;
 • цілодобова підтримка користувачів;
 • велика кількість акцій і спеціальних пропозицій для абонентів;
 • програма лояльності для постійних клієнтів;
 • хороші ціни і відмінні умови.

 

Підключайтеся до цифрового телебачення від компанії IPnet і оцініть високу якість телеканалів з усього світу за доступною ціною.

 

Серед сучасних розваг телебачення міцно зайняло свої позиції. Можливість перегляду улюблених передач і серіалів дозволяє ТБ залишатися одним з популярних видів проведення дозвілля. Але технології швидко йдуть вперед. На зміну класичному мовленню прийшла нова епоха телебачення, яку радий представити iptv провайдер IPnet.

 

Різниця між аналогом та digital-трансляцією добре простежується на прикладі фотографій. Класичні плівкові апарати поступаються сучасним побратимам.

 

Висока передача кольору, насиченість відтінків, деталізація - все це характерно не тільки для фотографій, а й для зображення для ТБ. Це нова технологія, яка дозволяє транслювати потік (зображення і звук) в спеціальному форматі. Такий підхід виводить якість одержуваного сигналу на зовсім інший рівень.

 

Цифрове телебачення від IPnet

Компанія представляє своїм абонентам нову еру відео високої якості. Ми - найбільший оператор на ринку Києва, який пропонує найвищий рівень телекомунікаційних IPnet iptv послуг за доступними тарифами. Краще обладнання, стабільність, сучасні технологічні рішення дозволяють нашим клієнтам зануритися в новий світ телебачення високої якості.

 

Абонент може вибрати чотири типи послуг айпі тв:

 

 • Комфортний дім - 150 каналів;
 • Екстра – 140;
 • Ультра – 155;
 • Преміум – 175.

 

Повний перелік каналів можна переглянути за посиланням https://ipnet.ua/tv_channels.

 

Власники загальноформатних телевізійних приймачів з вбудованою технологією smart iptv можуть підключити потрібний пакет без застосування додаткових пристроїв. У їх розпорядженні - більше 100 каналів нового формату. Послуга прямого доступу доступна для моделей приймачів LG і Samsung незалежно від місця розташування. Єдина умова для повноцінного використання - стабільне підключення до мережі Інтернет.

 

Власники інших марок телевізорів або старіших моделей, які не підтримують технологію Smart TV, також можуть насолоджуватися телепередачами в відмінній якості. Для цього необхідний спеціальний пристрій - приставка. Підключається через гніздо HDMI. Система може приймати сигнали цифрового тб, обробляє його і виводить картинку в звичному форматі. Деякі декодери підтримують додаткові cam-модулі для прийому dvb-c ефірів інших операторів.


Оператор пропонує клієнтам можливість придбати приставку або оформити оренду.

Абонплата проводиться щомісяця.

 

Переваги цифрового ТБ від IPnet

Цифра зробила крок далеко від аналогового мовлення в стандартах якості та комфорту. Функції, ще недавно здавалися фантастикою, тепер доступні для будь-якого користувача. «Телебачення за запитом» - це зовсім інший рівень від оператора IPnet. Тепер ви зі своєю сім'єю зможете налаштувати улюблені фільми і програми під зручний час. Перегляд можливий в режимі прямого ефіру або з запізненням. Пропустили серіал? Не проблема - просто відмотайте трансляцію! Це унікальна можливість дивитися програми тоді, коли зручно вам.

 

На підготовлених телевізорах або з прийомним модулем клієнт може самостійно підбирати відповідний контент. За допомогою функції «Вибране» легко встановити закладки вподобаним тематичним каналам. Їх не потрібно довго шукати, після позначки вони завжди під рукою.

 

Також, клієнти можуть:

 

 1. Призупинити трансляцію фільму або передачі. Поставте телевізор на паузу, а по поверненню додивитеся улюблений контент з зазначеного місця.
 2. Перемотати передачу назад і насолоджуватися цікавими моментами ще раз.
 3. Повернути час назад! Подивіться ефір, який вже закінчився.
 4. Мати актуальну телепрограму з можливістю відзначати важливі події.
 5. Встановлювати батьківський контроль.

 

Технологія цифрового мовлення багата, вона постійно розширюється. Абонент сам вибирає, які можливості для контролю трансляції йому підключити. Активація послуг відбувається через особистий профіль користувача.

 

Цифрове телебачення в Києві має переваги не тільки в плані сервісу:

 

 • стабільний телевізійний ефір;
 • високоякісний потік приймається незалежно від погодних умов;
 • мінімальна кількість допоміжної апаратури для приймання;
 • повний контроль над отриманого сигналу;
 • першокласна картинка разом зі стереозвуком.

 

Аналоговий прийом піддається критичним змінам при будь-яких відхиленнях від норми. При відхиленні антени із зони мовлення ретранслятора можливе падіння рівня прийому до нуля. Цифра позбавлена таких особливостей. Технологія передбачає повний контроль над переданими даними. Продумана мережа виключає появу неприємних перешкод. Зображення не має роздвоєння, інтерференційної мерехтіння.

Відсутні деформації картинки на екрані. На виході користувач отримує якісну картинку з високою чіткістю в парі з чистим звуком.

 

Більше немає необхідності купувати підсилювачі або спеціалізовані антени. Забудьте про постійне підстроювання приймача. Сотні каналів вже готові розважати клієнта. Все це - цифрове тв у Києві від IPnet.

 

Як підключити iptv

Щоб стати абонентом компанії достатньо заповнити форму заявки. З вами зв'яжеться співробітник для уточнення деталей, підбору кращого варіанту підключення, а також вибору зручного часу візиту майстра. Список робіт включає:

 

 • прокладку кабельного каналу зв'язку в приміщення абонента;
 • підключення до портів постачальника послуг;
 • надання кабелю до 20 метрів для розведення всередині квартири, обтиск з'єднань;
 • установку в разі потреби додаткового мережевого обладнання;
 • налаштування роутера, приймача, конфігурацію параметрів.

 

Трансляція передач передається як потокове відео. З боку клієнта необхідна присутність приставки STB (Set Top Box) або Smart TV. Вони підключені до мережі оператора, який здійснює подачу кодованої інформації певної частоти і діапазону. В кінці дані розшифровуються і представляються як зображення.

 

Приставки зручні тим, що вони виконують автонастройку зображення під певний екран. Користувачеві досить включити систему і насолоджуватися картинкою.

 

Телемовлення dvb-c особливо тим, що приставка з приймачем постійно підключені до ефірної мережі. Користувачеві не потрібно чекати запиту на підключення, відео та звук йдуть суцільним пакетом на великій швидкості.

 

Приєднуйтесь до нового покоління iptv Україно!

 

Покриття

Заповніть контактні дані