top-slider-image

Про IPnet

Інформація про IPnet

Компанія IPnet - це найбільший оператор і технологічний лідер на ринку телекомунікацій Києва. Ми надаємо послуги доступу до Інтернет та цифрового телебачення IPTV. IPnet пропонує своїм абонентам вигідні та зручні послуги «2-в-1» - одночасне підключення до Інтернет на швидкості до 1 Гбіт/с та перегляд більше ніж 175 цифрових телеканалів.

Працюючи на ринку телекомунікаційних послуг столиці України з 2001 р, компанія IPnet заслужила репутацію надійного та передового оператора. Ми гарантуємо своїм абонентам незмінно високу якість і найсучасніші технологічні рішення.

Стабільна робота мережі IPnet забезпечується інвестиціями в високоякісне обладнання і сучасною побудовою зовнішніх каналів компанії. Ми співпрацюємо з кращими міжнародними магістральними операторами, на 100% резервуючи свої зовнішні канали, сумарна пропускна здатність яких перевищує 50 Гбіт/с.

Висока якість сервісу, додаткові послуги і увага до кожного клієнта - основи успіху нашої компанії. Абоненти віддають перевагу послугам IPnet більше 18 років.

Оцініть надійність та інноваційність послуг IPnet на практиці. Вибирайте більше можливостей - без великих витрат!

Цифрове ТБ та Інтернет в Києві

Компанія IPnet надає своїм абонентам послуги виключно високої якості. Для Вас - безперебійний швидкісний доступ до мережі Інтернет в Києві, а також можливість перегляду великої кількості цікавих телеканалів у цифровій якості відео і звуку, в т.ч. Full HD.

Компанія IPnet постійно розширює перелік корисних сервісів для комфорту та безпеки Вашого дому. Відеоспостереження надає Вам можливість контролювати в онлайн-режимі Ваше помешкання, а послуга Охоронні системи надасть Вам 100% впевненість у безпеці.

Цифрове телебачення від IPnet - це більше 175 каналів. Перегляд доступний на будь-якому пристрої - Smart TV, Android TV, Android STB, а також на ноутбуці або смартфоні.

Для максимальної зручності користування послугами кожен абонент може скористатися персональною сторінкою my.ipnet.ua для замовлення додаткових послуг та швидкої оплати.

Провайдер IPnet - якісні технологічні рішення


Провайдер IPnet - це високошвидкісний якісний Інтернет в Києві з величезним покриттям (райони Дарниця, Троєщина, Оболонь, Осокорки, Позняки, Голосієво, і Харківський масив).
Крім якісного Інтернету, швидкість якого складає до 1000 Мбіт/с, IPnet надає своїм замовникам можливість підключитися до телебачення в IPTV форматі і переглядати до 170 каналів в HD якості.

...

IPnet - запорука стабільного зв'язку


Наша компанія пропонує доступний Інтернет за технологією Ethernet, дозволяючи отримувати відмінний зв'язок на високій швидкості і вигідні тарифи на комплексні послуги Інтернет і телебачення.
Наша компанія виступає офіційним представником обміну трафіком UA-IX по українській мережі, що дозволяє нам забезпечувати вам широкий доступ до різних закордонних сегментів. Ми постійно збільшуємо протяжність своїх волоконно-оптичних кабелів і покращуємо рівень обслуговування. На сьогоднішній день мережа з'єднує більшість мікрорайонів Києва в Деснянському, Оболонському, Печерському та Дарницькому районах.

Переваги провайдера IPnet:

  • наша організація надає послуги з 2001 року і заслужила репутацію передового і надійного оператора, телекомунікаційного лідера;
  • гарантуємо сучасні технологічні рішення та індивідуальний підхід;
  • вдосконалюємо сервіс, оновлюємо обладнання і приділяємо увагу кожному клієнту;
  • тісно співпрацюємо з великими магістральними міжнародними операторами, резервуючи на 100% зовнішні канали загальною сумарною здатністю більше 50 Гбіт/с.

 

Що отримує абонент, вибираючи провайдера телекомунікаційних послуг IPnet?

  • високошвидкісний Інтернет;
  • швидку передачу даних (до 1000 Мбіт/с);
  • стабільний сигнал і безперебійну передачу даних по всьому світу.


Шукайте надійного постачальника послуг? Телефонуйте, наші фахівці проконсультують вас з питань вартості підключення і допоможуть оформити виклик майстра. Для нових абонентів передбачені знижки та цікаві пропозиції! Залишити заявку ви можете за телефоном (044) 507-05-05 або заповнивши спеціальну форму зворотного зв'язку на сайті. Вибираючи перевіреного оператора, ви економите час і гроші!

Отримай максимум

advantage_image_0Комфортні та вигідні тарифи
advantage_image_1Технічна та інформаційна підтримка 24/7
advantage_image_2Online & Mobile TV
Телебачення завжди поруч
advantage_image_3Програма бонусів і подарунків IPnet Club
advantage_image_4Додаткові функції та корисні сервіси
advantage_image_5Нове обладнання мережі - якість та надійність

Покриття

Заповніть контактні дані
Особистий кабінет
Передзвоніть мені
Оплатити послугу
Ми використовуємо файли cookie на цьому сайті для покращення роботи та персоналізації контенту
Натискаючи кнопку "Прийняти" або залишаючись на ньому, Ви погоджуєтесь з цим.