top-slider-image

Про IPnet

Інформація про IPnet

Компанія IPnet - це найбільший оператор і технологічний лідер на ринку телекомунікацій Києва. Ми надаємо послуги доступу до Інтернет та цифрового телебачення IPTV. IPnet пропонує своїм абонентам вигідні та зручні послуги «2-в-1» - одночасне підключення до Інтернет на швидкості до 1 Гбіт/с та перегляд більше ніж 175 цифрових телеканалів.

Працюючи на ринку телекомунікаційних послуг столиці України з 2001 р, компанія IPnet заслужила репутацію надійного та передового оператора. Ми гарантуємо своїм абонентам незмінно високу якість і найсучасніші технологічні рішення.

Стабільна робота мережі IPnet забезпечується інвестиціями в високоякісне обладнання і сучасною побудовою зовнішніх каналів компанії. Ми співпрацюємо з кращими міжнародними магістральними операторами, на 100% резервуючи свої зовнішні канали, сумарна пропускна здатність яких перевищує 50 Гбіт/с.

Висока якість сервісу, додаткові послуги і увага до кожного клієнта - основи успіху нашої компанії. Абоненти віддають перевагу послугам IPnet більше 18 років.

Оцініть надійність та інноваційність послуг IPnet на практиці. Вибирайте більше можливостей - без великих витрат!

Цифрове ТБ та Інтернет в Києві

Компанія IPnet надає своїм абонентам послуги виключно високої якості. Для Вас - безперебійний швидкісний доступ до мережі Інтернет в Києві, а також можливість перегляду великої кількості цікавих телеканалів у цифровій якості відео і звуку, в т.ч. Full HD.

Компанія IPnet постійно розширює перелік корисних сервісів для комфорту та безпеки Вашого дому. Відеоспостереження надає Вам можливість контролювати в онлайн-режимі Ваше помешкання, а послуга Охоронні системи надасть Вам 100% впевненість у безпеці.

Цифрове телебачення від IPnet - це більше 175 каналів. Перегляд доступний на будь-якому пристрої - Smart TV, Android TV, Android STB, а також на ноутбуці або смартфоні.

Для максимальної зручності користування послугами кожен абонент може скористатися персональною сторінкою my.ipnet.ua для замовлення додаткових послуг та швидкої оплати.

Провайдер IPnet - якісні технологічні рішення


Провайдер IPnet - це високошвидкісний якісний Інтернет в Києві з величезним покриттям (райони Дарниця, Троєщина, Оболонь, Осокорки, Позняки, Голосієво, і Харківський масив).
Крім якісного Інтернету, швидкість якого складає до 1000 Мбіт/с, IPnet надає своїм замовникам можливість підключитися до телебачення в IPTV форматі і переглядати до 170 каналів в HD якості.

...

IPnet - запорука стабільного зв'язку


Наша компанія пропонує доступний Інтернет за технологією Ethernet, дозволяючи отримувати відмінний зв'язок на високій швидкості і вигідні тарифи на комплексні послуги Інтернет і телебачення.
Наша компанія виступає офіційним представником обміну трафіком UA-IX по українській мережі, що дозволяє нам забезпечувати вам широкий доступ до різних закордонних сегментів. Ми постійно збільшуємо протяжність своїх волоконно-оптичних кабелів і покращуємо рівень обслуговування. На сьогоднішній день мережа з'єднує більшість мікрорайонів Києва в Деснянському, Оболонському, Печерському та Дарницькому районах.

Переваги провайдера IPnet:

  • наша організація надає послуги з 2001 року і заслужила репутацію передового і надійного оператора, телекомунікаційного лідера;
  • гарантуємо сучасні технологічні рішення та індивідуальний підхід;
  • вдосконалюємо сервіс, оновлюємо обладнання і приділяємо увагу кожному клієнту;
  • тісно співпрацюємо з великими магістральними міжнародними операторами, резервуючи на 100% зовнішні канали загальною сумарною здатністю більше 50 Гбіт/с.

 

Що отримує абонент, вибираючи провайдера телекомунікаційних послуг IPnet?

  • високошвидкісний Інтернет;
  • швидку передачу даних (до 1000 Мбіт/с);
  • стабільний сигнал і безперебійну передачу даних по всьому світу.


Шукайте надійного постачальника послуг? Телефонуйте, наші фахівці проконсультують вас з питань вартості підключення і допоможуть оформити виклик майстра. Для нових абонентів передбачені знижки та цікаві пропозиції! Залишити заявку ви можете за телефоном (044) 507-05-05 або заповнивши спеціальну форму зворотного зв'язку на сайті. Вибираючи перевіреного оператора, ви економите час і гроші!

Отримай максимум

advantage_image_0Комфортні та вигідні тарифи
advantage_image_1Технічна та інформаційна підтримка 24/7
advantage_image_2Online & Mobile TV
Телебачення завжди поруч
advantage_image_3Програма бонусів і подарунків IPnet Club
advantage_image_4Додаткові функції та корисні сервіси
advantage_image_5Нове обладнання мережі - якість та надійність

Покриття

Заповніть контактні дані
Особистий кабінет
Передзвоніть мені
Оплатити послугу