top-slider-image

Інтернет

Легкий
Легкий
147 грн.
міс.
100
92
+2
Мбіт/c Канала Опції
Вільний
Вільний
197 грн.
міс.
1000
92
+2
Мбіт/c Канала Опції

У тарифах наведена максимальна швидкість доступу до мережі Інтернет.

*Знижка за промокодом не поширюється на тарифи Легкий та Вільний. 
**Умови тарифного пакета є чинними протягом дії воєнного стану.
Провайдер залишає за собою право у будь-який час після спливу 3-місячного строку користування тарифним пакетом змінити умови тарифного пакета або скасувати його.

Вартість підключення складає 99 грн.

...

Для комфортного перегляду телебачення від IPnet настійно рекомендуємо не використовувати підключення телевізорів по WiFi, а використовувати дротове підключення. При проводовому підключенні мінімізується негативний вплив навколишнього обладнання і стін на якість надання послуг.

Підключити Інтернет від IPnet - правильне рішення для кожного

Компанія IPnet відома на телекомунікаційному ринку України з 2001 року

На сьогоднішній день IPnet - один з найбільших постачальників інтернет-послуг в Києві.

Компанія за роки роботи заслужила репутацію надійного і прогресивного оператора, який пропонує абонентам підключення до Інтернету на вигідних умовах.

Стабільна робота мережі IPnet - результат грамотних грошових вкладень у високотехнологічне обладнання і постійної роботи над вдосконаленням якості сервісу. Крім того, в компанії грамотно вибудувана система зовнішніх каналів, що позитивно позначається на пропускній спроможності каналів і гарантує найшвидший Інтернет в столиці.

Швидкий Інтернет для киян від IPnet

Сучасній людині вже неможливо обходитися без Internet. З його допомогою можна керувати справами і спілкуватися з друзями та близькими. Безлімітний Інтернет здатний принести багато корисного в життя кожного, і з цим не варто сперечатися. У більшості випадків для виконання поставлених завдань потрібна наявність високошвидкісного Internet. Саме такий забезпечує своїм абонентам IPnet.

Клієнти компанії можуть вирішувати велику кількість повсякденних завдань легко, без зайвих витрат часу:

 • у них завжди під рукою надійне джерело достовірної інформації;
 • вони можуть займатися самонавчанням - здобувати освіту дистанційно, вивчати іноземні мови;
 • Інтернет в Києві від надійного провайдера - доступний спосіб спілкування з друзями з будь-якого куточка земної кулі;
 • абоненти IPnet можуть без проблем завантажувати фільми, музику, навчальні програми - швидкість з'єднання і пропускна здатність каналів даного оператора це дозволяють;
 • користувачі з різних країн можуть, об'єднавшись в мережі, працювати над вирішенням будь-яких глобальних питань, проводити дослідження;
 • також провести високошвидкісний Інтернет в приватний будинок/квартиру - правильне рішення для геймерів, які не уявляють свого життя без онлайн-ігор.

Які б цілі не переслідували користувачі - провідний Інтернет повинен працювати безперебійно і чітко. Якщо система налагоджена, все, що залишається абоненту - своєчасно вносити щомісячні платежі. Головне - звернутися до надійного постачальника послуг для укладення договору на обслуговування.

Переконатися в тому, що IPnet - один з лідерів телекомунікаційного ринку країни можна в кілька кроків. Перший - дізнатися думки діючих абонентів (ознайомитися з відгуками в мережі, розпитати знайомих, сусідів). Наступний - переконатися в наявності додаткових можливостей, як провайдер пропонує абонентам (цифрове ТБ, відеоспостереження). Заключний крок - ознайомитися з умовами пропонованих тарифів. Ключовий показник тут - кількість даних, що приймаються в секунду.

Переваги підключення Інтернету від IPnet

Як було сказано вище, перед укладанням з інтернет-провайдером договору на поставку послуг, варто ознайомитися з умовами обслуговування в компанії. Для цього варто звертати увагу на такі показники:

 • наявність декількох тарифних планів - серйозний постачальник послуг завжди пропонує клієнтам кілька тарифів, з яких можна вибрати найбільш підходящий;
 • швидкість і здатність передачі інтернет-з'єднання. Краще якщо це буде провайдер з певним діапазоном швидкості;
 • кількість доступних серверів;
 • вартість послуги. Надійний провайдер не запропонує обслуговування за вочевидь заниженою вартістю - в такому випадку і якість, і швидкість Інтернету зможе лише розчарувати;
 • наявність клієнтської підтримки, технічного обслуговування. Важливо, щоб усунути складнощі з підключенням і інші поломки можна було як в телефонному режимі, так і при особистому спілкуванні з фахівцями. Бездротовий Інтернет для ноутбука, як і будь-який інший, може працювати неідеально, тому оперативне вирішення проблеми дуже важливе.
 • наявність власного сайту. Великий постачальник послуг Internet пропонує своїм абонентам дізнаватися про всі акції та знижки в особистому кабінеті. В кабінеті можна побачити умови свого тарифного плану, перейти на інший тариф, перевірити стан рахунку, поповнити його.

Умови, які пропонує компанія IPnet, задовольняють всім перерахованим вище запитам. Тут можна вибрати один з запропонованих тарифних пакетів, вартість яких починається від 147 грн. на місяць. На ціну впливає обрана швидкість Інтернету. Якщо майбутній абонент планує користуватися ним для віддаленої роботи з дому, достатньо буде швидкості від 30 Мбіт/с. Для геймера ж знадобиться швидкість не менше 100 Мбіт/с. Щоб стати абонентом, треба зробити кілька кроків: залишити заявку на офіційному сайті або за телефоном, узгодити час приїзду майстрів. Щоб провести Інтернет і налаштувати підключення, фахівцям знадобиться близько 1 години. Всі клієнти IPnet можуть стежити за інформацією на офіційному сайті - тут постійно оновлюються акції, що дозволяють скористатися вигідними умовами і підключитися до всесвітньої павутини з великими знижками. Потрібно лише вибрати акційний пакет послуг, щоб заощадити власні гроші.

Чому варто підключити безлімітний Інтернет від IPnet

Про якість послуг, що надаються провайдером, найкраще свідчать відгуки його абонентів. Якщо ви не знаєте, де підключити Інтернет - Київ рекомендує IPnet. На сьогоднішній день компанія знаходиться в п'ятірці кращих в столиці. Всі абоненти компанії єдині в думці - цей провайдер дійсно один з кращих постачальників послуг на телекомунікаційному ринку Києва. На то існує ряд об'єктивних причин:

 • діючі абоненти компанії можуть стежити за акціями та спецпропозиціями на сайті компанії;
 • користувачам доступна цілодобова підтримка;
 • клієнти можуть користуватися вигідною бонусною програмою;
 • Інтернет тут по-справжньому швидкий, а підключення - надійне;
 • зручні умови обслуговування, доступні ціни.

Крім послуги підключення до всесвітньої мережі, користувачі можуть оцінити такі додаткові можливості:

 • підключити в одному пакеті цифрове телебачення, відеоспостереження;
 • замовити діагностику ноутбуків і ПК, їх сервісне обслуговування;
 • оформити заявку на проведення діагностики обладнання та периферії;
 • замовити послуги по встановленню та налагодженню операційної системи;
 • скористатися програмою лояльності.

Це і багато іншого тепер доступно кожному. Все, що потрібно зробити - залишити заявку і чекати дзвінка оператора call-центру. Це відбувається протягом 60 хвилин після відправлення заявки, в робочий час (з 9.00 до 21.00). Якщо залишаються сумніви з приводу вибору оптимального для себе пакета підключення - фахівець роз'яснить клієнту умови кожного тарифного пакета і допоможе вибрати оптимальний.

Необхідно визначитися - дротовий або бездротовий Internet буде в квартирі. Останнім часом все популярнішим стає другий варіант, оскільки в одній квартирі, як правило, використовується більше одного гаджета. В цьому випадку потрібно буде придбати роутер, настройку якого потрібно також довірити фахівцям - лише це стане гарантією його безперебійної роботи. Однак варто врахувати, що швидкість Інтернету буде ділитися між усіма пристроями, підключеними до роутера.

Загальний час виконання заявки на підключення - не більше 16 годин. Як вже було сказано раніше, роботи, при яких знадобиться присутність клієнта, займуть не більше 60 хвилин. Фахівці виконають такі заходи:

 • прокладуть кабель від обладнання провайдера до приміщення замовника;
 • виконають підключення до порту в комутаційному обладнанні постачальника послуг;;
 • нададуть кабель (до 20 м завдовжки);
 • обжим дроту комутаційним роз'ємом (роз'єм RJ-45);
 • при необхідності встановлять мережевий адаптер;
 • зареєструють користувача в мережі постачальника мережевого обладнання;
 • виконають базові налаштування роутера;
 • налаштують STB (за необхідності).

Все вищенаведене дозволяє зробити висновок, що провести Інтернет, підключити його і надати користувачеві безліч додаткових послуг фахівці компанії IPnet здатні в стислі терміни. При цьому якість виконаних робіт, також як швидкість і надійність Internet, буде виключно високими.

Залишайте заявку - ставайте абонентом вже сьогодні!

Отримай максимум

advantage_image_0Інтернет швидкість до 1 Гб/с
advantage_image_1Сервіс «Безпека кабелю» – кабель застраховано
advantage_image_2Нове обладнання мережі - якість та надійність
advantage_image_3Технічна та інформаційна підтримка 24/7
advantage_image_4Додаткові функції та корисні сервіси
advantage_image_5Online & Mobile TV
Телебачення завжди поруч

Покриття

Заповніть контактні дані
Особистий кабінет
Передзвоніть мені
Оплатити послугу
Ми використовуємо файли cookie на цьому сайті для покращення роботи та персоналізації контенту
Натискаючи кнопку "Прийняти" або залишаючись на ньому, Ви погоджуєтесь з цим.