top-slider-image

Гарячі пропозиції

Підключайтесь вигідно!

Кешбек за роутер

hot_proposale_image

Купуй гігабітний роутер – отримай 1000 грн кешбек!

 

Спеціально для наших абонентів ми запустили круту програму кешбек-роутер. Для тих, хто хоче оновити свій старий роутер на новий та отримати  гігабітну швидкість, треба зробити кілька легких кроків:

-          Зателефонувати в контакт-центр та замовити послугу кешбек-роутер, або надіслати повідомлення з персональної сторінки, або замовити зворотній дзвінок

-          Сплатити вартість нового гігабітного роутера TPLink Archer C5 - одноразово 1700 гривень

-          Обрати час для візита нашого майстра, який доставить, підключить, налаштує та протестує ваш новий гаджет

-          Отримувати кожного місяця кешбек на оплату вашого тарифного пакету у розмірі 100 грн. протягом 10 місяців. Тобто ви отримаєте 1000 грн кешбеку та нову гігабітну інтернет-швидкість.  

 

Увага! В акції беруть участь всі абоненти IPnet! Акцію можна замовити одноразово для кожного абонента або точки підключення. Ця акція не діє разом із іншими акціями.

 

 

Друзі 2.0

hot_proposale_image

Підключайте друзів і отримуйте бонуси на свій рахунок IPnet. Багато друзів - багато бонусів!

Приводьте друга і отримуйте по 100 грн. кожному на рахунок. Бонусні гроші можна використовувати для сплати абонплати або сплати додаткових послуг. Кожен абонент може привести будь-яку кількість нових абонентів. Бонусні кошти зараховуються на рахунки абонентів після активації новим абонентом договору. Всі деталі дізнавайтеся за телефонами служби підтримки.

Будівельні канікули

hot_proposale_image

Для Вашої зручності та економії коштів провайдер IPnet створив нову послугу «Будівельні канікули». Якщо у Вашій оселі наразі проводяться ремонтні роботи і Ви бажаєте провести цифрове телебачення та Інтернет, згідно всіх правил, тоді скористайтесь послугою «Будівельні канікули».

Фахівці компанії провайдера IPnet забезпечать Вам максимально комфортні умови:

- Безкоштовна консультація з приводу монтажу та розводки кабелів у квартирі.
- Вартість підключення від 0,99 грн.
- Функція «Будівельні канікули» діє до 180 днів з моменту підписання та активації Договору.
- Спец. умови «Будівельні канікули», тобто оплата послуг Інтернет і цифрового ТВ з моменту початку користування послугами, а не з моменту підключення.
- Можливість зарезервувати умови акційних тарифів.
- Інтернет з'єднання на швидкості до 1 ГБ/с і 175 цифрових ТВ каналів (в тому числі 20 каналів в HD якості).
- Зручні додаткові послуги: Android додаток 2в1 для керування телебаченням зі смартфона - IPnet Media Box, зручна функція перегляду ТБ у записі «TV-Архів», послуга web-tv (можливість дивитися всі пакетні ТВ канали на ноутбуці, комп'ютері, планшеті або смартфоні), преміум-антивірус Zillya від провідного національного розробника програмного забезпечення.

Рекомендації для коректної роботи домашньої Wi-Fi мережі і цифрового телебачення:

1. Необхідно завести кабель – виту пару категорії 5Е у квартиру і прокласти його до точки дислокації Wi-Fi роутера.
2. Wi-Fi роутер необхідно розмістити по центру квартири на відкритому просторі, бажано в 1-1,5 метрах від підлоги. Біля Wi-Fi роутера необхідна наявність розетки 220W.
3. Для якісного прийому цифрового телебачення IPTV бажано провести кабель від роутера до кожного телевізора і поставити подвійну інтернет-розетку типу RJ 45.
4. Так само бажано провести окремий кабель до комп'ютера, таким чином Ви забезпечите стабільне інтернет з'єднання.
5. Необхідно пам'ятати, що інтернет-сигнал поширюється по квартирі як хвиля, тобто чим більше перешкод на шляху сигналу, тим він стає слабкішим. Таким чином, чим віддаленіше кімната, тим слабкіше сигнал.

Покриття

Заповніть контактні дані