top-slider-image

ТБ+Інтернет

Екстра
Екстра
330 грн.
міс.
100
183
+4
Мбіт/c Канала Опції
Ультра
Ультра
400 грн.
міс.
1000
183
+4
Мбіт/c Канала Опції
Все включено!
Все включено!
450 грн.
міс.
1000
186
+6
Мбіт/c Каналів Опцій

У тарифах наведена максимальна швидкість доступу до мережі Інтернет.

 

...

Послуга "TV архів" в усіх акційних тарифах діє безкоштовно протягом 3-х месяців!

Вартість оренди першої приставки MAG складає 35,00 грн. на місяць; вартість оренди другої та кожної наступної приставки MAG складає 42,90 грн. на місяць. Вартість оренди першої приставки IPnet TV Box складає 50,00 грн. на місяць; вартість оренди другої та кожної наступної приставки IPnet TV Box складає 55,00 грн. на місяць. 

Для комфортного перегляду телебачення від IPnet рекомендуємо не використовувати підключення телевізорів по WiFi, а використовувати дротове підключення. При проводовому підключенні мінімізується негативний вплив навколишнього обладнання і стін на якість надання послуг.

Опис послуги Інтернет+ТБ від IPnet

Купуючи сучасний телевізор, споживачі прагнуть отримати відмінну картинку HD-якості. Це можливо досягти, підключивши послугу Інтернет+ТБ від IPnet. Можливості обмежуються тільки обраним пакетом, яких запропоновано багато. Щоб було легше визначитися, ми детально розповімо, що ж таке інтернет-телебачення.

Суть послуги Інтернет+ТБ в тому, що прийом-передача телевізійного сигналу виконується за допомогою інтернет-з'єднання. Підключення одного із запропонованих пакетів забезпечує користувачу:

 • Абонент переглядає якісний відео-матеріал: фільми, передачі, ток-шоу.
 • Він отримує доступ до електронної телепрограми.
 • Доступна функція «Батьківський контроль». За допомогою цієї опції вдається захистити дитину від перегляду дорослого контенту.
 • Є функція пошуку, що дозволяє знайти кіно, телепередачі по всій відеотеці, яка доступна в тому чи іншому пакеті ТБ+Інтернет.
 • Переглядати телепередачі і мати доступ до мережі можна з будь-якого пристрою: планшета, смартфона.

Зверніть увагу! Ми рекомендуємо для підключення використовувати проводове мовлення, так як при застосуванні точки доступу WiFi може бути помітно негативний вплив оточуючих чинників.

Що ми пропонуємо:

Послуга Інтернет+ТБ Київ доступна в різних пакетах. Що їх об'єднує - зображення HD-формату. Варіанти, які ми пропонуємо:

 • "Екстра". Швидкість 100 Мбіт/с і 180 каналів. Доступні доп. послуги - антивірус, ТВ-архів, всі канали ТВ, оренда STB, преміум пакет, безпеку кабелю. Плата за підключення - 49 гривень, щомісячний платіж - 330 грн.
 • Пакет «Ультра». Його варто вибрати тим, кому потрібна більш висока швидкість з'єднання - вона тут досягає 1000 Мбіт/с. Кількість каналів 180. Абонплата становить 400 гривень на місяць. Також в пакеті «Ультра» включена послуга всі ТВ канали. Додатково можна замовити зазначені вище опції. Вартість підключення 99 гривень.
 • Підключити Інтернет і ТБ в Києві можна з пакетом «Все включено!». Це найдорожча пропозиція, яка розрахована на вимогливих абонентів. Швидкість Інтернету 1000 Мбіт/с, кількість телеканалів 183. Вартість в місяць - 450 гривень. Клієнт отримує такі безкоштовні послуги - антивірус, ТВ-архів, всі ТВ канали, преміум пакет «VIP». Ціна підключення 99 гривень.

У всіх пакетах доступна оренда STB-обладнання, це зручно, адже не потрібно буде переплачувати за його покупку. Умови надання в оренду:

 • Перша приставка - 35 гривень, незалежно від пакета.
 • Друга і наступні за 42,9 гривень на місяць.

Переваги цієї послуги IPnet

Підключивши комплексну послугу, телебачення та Інтернет абонент отримує масу переваг. Серед них:

 1. Онлайн-телебачення має чітке зображення, звук високої якості. Ви будете отримувати величезне задоволення від перегляду улюблених фільмів і телепередач.
 2. Є доступ до перегляду окремих телеканалів в тестовому режимі у вільному доступі.
 3. Оптимальне наповнення пакетів для абонентів з різними потребами.
 4. Інтернет-ТВ послуги доступні цілодобово в будь-який день тижня.
 5. Доступ до пристрою мають комп'ютер, смарт ТВ, телефони, планшети, ТВ-приставки.
 6. Абоненту потрібно оплачувати тільки один рахунок і при цьому він отримує дві необхідні послуги.

Ми пропонуємо одні з найдоступніших послуг ТБ і Інтернет по Києву і Україні.

Оскільки покриття по Києву досить об'ємне, то при зміні адреси проживання або перебування офісу можна зберегти за собою раніше оформлені умови договору. Правда, це можливо, тільки якщо є покриття за новою адресою. В такому випадку абоненту просто потрібно проінформувати наших співробітників про те, що відбувається переїзд - баланс на рахунку, активований тариф і додаткові послуги зберігаються.

Чому варто підключити таку послугу від IPnet

Ми вже розповіли про переваги використання Інтернет і телебачення. Але також ми гарантуємо більш доступні ціни, адже послуги оптом дешевше, ніж при замовленні окремих пакетів для Інтернету і телебачення. Плюс до всього, якість зображення при використанні онлайн-технології вище.

Користуватися ТБ легко, не потрібно хвилюватись про встановлення, наше майстри проведуть всі необхідні пуско-налагоджувальні роботи.

Зверніть увагу! Всі клієнти, що підключили ТБ Інтернет Київ і постійно користуються нашими послугами мають можливість взяти участь в програмі лояльності. Просто використовуючи передплачені послуги, і вчасно здійснюючи оплату, Ви отримуєте бали на бонусний рахунок. Ними вдасться розраховуватися за додаткові послуги.

Ще один аргумент за - можливість використовувати Інтернет на високій швидкості і бути онлайн в мережі в будь-який час. Обмеження за кількістю трафіку ми не виставляємо.

Інтернет і ТБ підключити у IPnet - це вигідно і зручно. Можна не переживати про дорожнечу тарифів або незручні умови - ми працюємо, щоб наші клієнти отримували максимум. Установка, налагодження та обслуговування - на вигідних умовах.

Зв'яжіться з нами якщо:

 • Ви не впевнені у виборі відповідного пакета.
 • Вам потрібно уточнити якість покриття за конкретною адресою в Києві.
 • Ви вирішили підключитися і потрібна додаткова консультація.
 • З будь-яких питань співпраці з нами.

Ми чекаємо Ваших дзвінків і готові надати всю необхідну інформацію!

Отримай максимум

advantage_image_0Сервіс «Безпека кабелю» – кабель застраховано
advantage_image_1175 цифрових ТВ каналів, 67 HD каналів
advantage_image_2Телеканали світових премʼєр VIP
advantage_image_3Оренда ТВ приставки - і кожен телевізор стає Smart TV
advantage_image_4Програма бонусів і подарунків IPnet Club
advantage_image_5Нове обладнання мережі - якість та надійність

Покриття

Заповніть контактні дані
Особистий кабінет
Передзвоніть мені
Оплатити послугу