top-slider-image

ТБ+Інтернет

Комфортний
Комфортний
268 грн.
міс.
100
138
+4
Мбіт/c Каналів Опції
Зручний
Зручний
318 грн.
міс.
1000
138
+4
Мбіт/c Каналів Опції
Безмежний
Безмежний
419 грн.
міс.
1000
152
+6
Мбіт/c Канала Опцій

У тарифах наведена максимальна швидкість доступу до мережі Інтернет.
*Провайдер має право удосконалювати та в односторонньому порядку змінювати Правила та Тарифи на послуги, перелік та умови надання послуг, попередивши про це Абонента у порядку зазначеному у правилах користування послугами.


 

...

Вартість оренди першої приставки MAG складає 35,00 грн. на місяць; вартість оренди другої та кожної наступної приставки MAG складає 42,90 грн. на місяць. Вартість оренди першої приставки IPnet TV Box складає 50,00 грн. на місяць; вартість оренди другої та кожної наступної приставки IPnet TV Box складає 55,00 грн. на місяць. 

Для комфортного перегляду телебачення від IPnet рекомендуємо не використовувати підключення телевізорів по WiFi, а використовувати дротове підключення. При проводовому підключенні мінімізується негативний вплив навколишнього обладнання і стін на якість надання послуг.

Опис послуги Інтернет+ТБ від IPnet

Купуючи сучасний телевізор, споживачі прагнуть отримати відмінну картинку HD-якості. Це можливо досягти, підключивши послугу Інтернет+ТБ від IPnet. Можливості обмежуються тільки обраним пакетом, яких запропоновано багато. Щоб було легше визначитися, ми детально розповімо, що ж таке інтернет-телебачення.

Суть послуги Інтернет+ТБ в тому, що прийом-передача телевізійного сигналу виконується за допомогою інтернет-з'єднання. Підключення одного із запропонованих пакетів забезпечує користувачу:

 • Абонент переглядає якісний відео-матеріал: фільми, передачі, ток-шоу.
 • Він отримує доступ до електронної телепрограми.
 • Доступна функція «Батьківський контроль». За допомогою цієї опції вдається захистити дитину від перегляду дорослого контенту.
 • Є функція пошуку, що дозволяє знайти кіно, телепередачі по всій відеотеці, яка доступна в тому чи іншому пакеті ТБ+Інтернет.
 • Переглядати телепередачі і мати доступ до мережі можна з будь-якого пристрою: планшета, смартфона.

Зверніть увагу! Ми рекомендуємо для підключення використовувати проводове мовлення, так як при застосуванні точки доступу WiFi може бути помітно негативний вплив оточуючих чинників.

Що ми пропонуємо:

На період воєнного стану послуга Інтернет + ТВ Київ доступна у різних пакетах. Що їх об'єднує - зображення HD-формату. Варіанти, які ми пропонуємо:

 • Пакет "Зручний". Його варто вибрати тим, кому потрібна вища швидкість з'єднання – вона досягає 1000 Мбіт/с. Кількість каналів 139. Абонплата складає 318 гривень на місяць. Також у пакеті «Зручний» включено послугу зовнішньої ір-адреси. Додатково вдасться замовити наведені вище опції. Вартість підключення – 99 гривень.

 • Пакет "Комфортний". Швидкість 100Мбіт/с та 139 каналів. Абонплата складає 268 гривень на місяць. Доступні дод. послуги -ТВ-архів, оренда STB, безпека кабелю, TV пакет Viasat VIP, MEGOGO Спорт, MEGOGO кіно за передплатою. Послуга зовнішньої ір-адреси вже включена у вартість тарифу.Плата за підключення – 99 гривень.

 • Підключити Інтернет та ТБ у Києві можна з пакетом «Безмежний». Це найдорожча пропозиція з перерахованих, але вона розрахована на вимогливих абонентів. Швидкість Інтернету 1000 Мбіт/с, кількість телеканалів 153. Вартість за місяць – 419 гривень. Клієнт отримує такі безкоштовні послуги – ТВ-архів, зовнішню ір-адресу. Ціна підключення – 99 гривень.

У всіх пакетах доступна оренда STB-обладнання, це зручно, адже не потрібно буде переплачувати за його покупку. Умови надання в оренду:

 • Перша приставка - 35 гривень, незалежно від пакета.
 • Друга і наступні за 42,9 гривень на місяць.

Переваги цієї послуги IPnet

Підключивши комплексну послугу, телебачення та Інтернет абонент отримує масу переваг. Серед них:

 1. Онлайн-телебачення має чітке зображення, звук високої якості. Ви будете отримувати величезне задоволення від перегляду улюблених фільмів і телепередач.
 2. Є доступ до перегляду окремих телеканалів в тестовому режимі у вільному доступі.
 3. Оптимальне наповнення пакетів для абонентів з різними потребами.
 4. Інтернет-ТВ послуги доступні цілодобово в будь-який день тижня.
 5. Доступ до пристрою мають комп'ютер, смарт ТВ, телефони, планшети, ТВ-приставки.
 6. Абоненту потрібно оплачувати тільки один рахунок і при цьому він отримує дві необхідні послуги.

Ми пропонуємо одні з найдоступніших послуг ТБ і Інтернет по Києву і Україні.

Оскільки покриття по Києву досить об'ємне, то при зміні адреси проживання або перебування офісу можна зберегти за собою раніше оформлені умови договору. Правда, це можливо, тільки якщо є покриття за новою адресою. В такому випадку абоненту просто потрібно проінформувати наших співробітників про те, що відбувається переїзд - баланс на рахунку, активований тариф і додаткові послуги зберігаються.

Чому варто підключити таку послугу від IPnet

Ми вже розповіли про переваги використання Інтернет і телебачення. Але також ми гарантуємо більш доступні ціни, адже послуги оптом дешевше, ніж при замовленні окремих пакетів для Інтернету і телебачення. Плюс до всього, якість зображення при використанні онлайн-технології вище.

Користуватися ТБ легко, не потрібно хвилюватись про встановлення, наше майстри проведуть всі необхідні пуско-налагоджувальні роботи.

Зверніть увагу! Всі клієнти, що підключили ТБ Інтернет Київ і постійно користуються нашими послугами мають можливість взяти участь в програмі лояльності. Просто використовуючи передплачені послуги, і вчасно здійснюючи оплату, Ви отримуєте бали на бонусний рахунок. Ними вдасться розраховуватися за додаткові послуги.

Ще один аргумент за - можливість використовувати Інтернет на високій швидкості і бути онлайн в мережі в будь-який час. Обмеження за кількістю трафіку ми не виставляємо.

Інтернет і ТБ підключити у IPnet - це вигідно і зручно. Можна не переживати про дорожнечу тарифів або незручні умови - ми працюємо, щоб наші клієнти отримували максимум. Установка, налагодження та обслуговування - на вигідних умовах.

Зв'яжіться з нами якщо:

 • Ви не впевнені у виборі відповідного пакета.
 • Вам потрібно уточнити якість покриття за конкретною адресою в Києві.
 • Ви вирішили підключитися і потрібна додаткова консультація.
 • З будь-яких питань співпраці з нами.

Ми чекаємо Ваших дзвінків і готові надати всю необхідну інформацію!

Отримай максимум

advantage_image_0Сервіс «Безпека кабелю» – кабель застраховано
advantage_image_1180 цифрових ТВ каналів, 71 HD каналів
advantage_image_2Телеканали світових премʼєр VIP
advantage_image_3Оренда ТВ приставки - і кожен телевізор стає Smart TV
advantage_image_4Програма бонусів і подарунків IPnet Club
advantage_image_5Нове обладнання мережі - якість та надійність

Покриття

Заповніть контактні дані
Особистий кабінет
Передзвоніть мені
Оплатити послугу
Ми використовуємо файли cookie на цьому сайті для покращення роботи та персоналізації контенту
Натискаючи кнопку "Прийняти" або залишаючись на ньому, Ви погоджуєтесь з цим.