КРАЩИЙ ІНТЕРНЕТ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Інтернет для бізнесу

Сьогодні Інтернет став невід'ємною складовою нашого життя та успіху будь-якого бізнесу. За допомогою всесвітньої павутини компанії забезпечують власну життєдіяльність, а також створюють та реалізують продукти та послуги, які потребує ринок. Інтернет від IPnet , який обирають наші клієнти, це власна волоконно-оптична мережа, яка має широкий діапазон швидкостей від 10 Мбіт/с до 10 Гбіт/с., необмежений обсяг трафіку, якісне підключення за технологією Ethernet, рівень SLA 99,97%.

 

Наші беззаперечні переваги:

  • індивідуальний підхід до цінових пропозицій, із врахуванням усіх побажань та планів розвитку наших клієнтів;
  • вибір каналів передачі даних на швидкості від 10 Мбіт/с до 10 Гбіт/с;
  • вибір типу кабелю при підключені (волоконно-оптичний кабель / UTP / FTP) та необхідного інтерфейсу кінцевого обладнання у абонента;
  • резервування корпоративної мережі як на рівні обладнання, так і на рівні магістральних каналів зв’язку;
  • індивідуальний менеджер;
  • цілодобовий моніторинг мережі та технічна підтримка 24/7;
  • швидке реагування на будь-який запит клієнта;
  • SLA-угода.

Інтернет від IPnet - це надійне, оптимальне та обгрунтоване рішення для Вашого бізнесу!

Канали передачі даних

Побудова та надання в оренду каналів передачі даних L2/L3. Корпоративні мережі дозволяють створити єдиний інформаційний простір та об'єднати усі філії та офіси в єдину мережу. L2/L3 канали гарантують швидку передачу даних без затримок у часі. SLA - 99,98%.
article_image

Дата-центр

Дата-центр IPnet надає послуги оренди серверного обладнання та послуги розміщення власних серверів (colocation). Технічні характеристики ЦОД відповідають всім європейським стандартам. Дата-центр IPnet - це переваги для Вашого бізнесу - цілодобовий моніторинг, резерв системи охолодження, безперебійне електроживлення, захищені інтернет-канали.
article_image

Карта покриття

Замовити консультацію

Наші клієнти

Інтернет і цифрове телебачення для бізнесу.

Для сучасної бізнес-діяльності важливий розвиток, тому необхідно йти в ногу з часом і вдосконалювати роботу. Незамінним помічником в цьому може стати цілодобовий безлімітний Інтернет для організацій, тарифи якого доступні і включають в себе потрібні додаткові опції для корпоративних клієнтів. Так працювати набагато простіше, адже мережа розширює можливості не тільки компанії, але і її клієнтів.

...
Особистий кабінет
Передзвоніть мені
Оплатити послугу