Цифровое телевидение, IPTV IPnet.ua

IPTV - цифрове телебачення у Києві від IPnet

Цифрове телебачення у Києві від IPnet — це більш ніж 175 каналіву цифровій якості, до яких відносятьсяканали ефірного телебачення, популярні іноземні телеканали, спортивні каналита пакети VIP, National Geographic. А також є спеціальні пропозиції — пакети каналів «Максимум Кіно», «VIP» та «HD канали». Цифрове телебачення від IPnet можна дивитася на мониторі комп“ютера без додаткових пристроїв, на телевізорі за допомогою телевізійної приставки (STB), а також на SMART телевізорах Samsung та LG.

Підключитись до цифрового ТБ IPTV у Києві дуже легкозаповніть заявку на підключення та менеджер компанії IPnet звяжеться с Вами!

 

Переваги цифрового телебачення від компанії IPnet

  • Трансляція більш ніж 175 телевізійних каналівмережі «цифрового» рівня, забезпечать належну якість телебачення.

  • Підтримка телебачення високої чіткості — HDTV.

  • Сучасне абонентське обладнання IPTV. Телевізійна приставка підтримує передачу відеоінформації за стандартами високої чіткості Full HD.

  • IPTV передбачає комфортне оновлення програмного забезпечення абу списку ТВ-каналів. Телевізійна приставка підтримує двосторонній зв’язок з IPnet та не потребує самостійного переналаштування або визова майстра.

  • Абонент самостійно может керувати набором послуг цифрового ТБ в залежності від власних побажань (вибір тематичних пакетів та каналів).

  • Зручна електрона програма передач на цілий день, а також можливість установки таймеру нагадування про улюблені передачі.

  • YouTube — серфінг прямо через телевізійну приставку.

Обладнання для цифрового телебачення IPTV

Насолоджуватися цифровим телебаченням від IPnet Ви можите кяк на телевізорф, так і на комп’ютері. Якщо Ви використовуєте комп“ютер, Вимаєте можливість дивитися IPTV в онлайн режиміза допомогою IPnet-плеєра! Така універсальність дозволить Вам дивитись улюблені фільми и телепередачі практично в будь-якому місці у Вашій оселіта Ви не будете "прив“язані" до місця, де розташований телевізор.

Для перегляду цифрового телебачення на телевізорі використовується додаткове обладнання IPTV - універсальна приставка STB (IPTV SetTopBox), яка одноасно є медіацентром. За допомогою даного обладнання у Вас єможливість не тільки дивитись телебачення, а ідивитись на телевізорі Ваш відеоконтент, який зберігається у Вас на компютері. За допомогою STB приставки Ви такожможите ознайомитися з прогнозом погоди, пробками у місті, погративігри, скористатися такими популярнимисервісами, как YouTube, MEGOGO ТВ!

 

Одночасне підключення декількох телевізорів

Вигідні умови при підключенні декількох телевізорів до цифрового телебачення IPnet: одна квартира = один абонентська плата! 

Зверніть увагу, що на кожен підключається телевізор до послуг телебачення від IPnet необхідна окрема телевізійна приставка. 

Використовуючи цифрове телебачення IPTV від IPnet - Ви забудете про неякісний зображенні картинки телевізора, будете насолоджуватися самим широкий набором цікавих телеканалів в Україні та користуватися всіма перевагами і сервісами телевізійної STB приставки з функціоналом медіасервера.
А найголовніше, що за ринковою вартістю послуг телебачення Ви зможете використовувати високошвидкісний Інтернет від компанії IPnet, оскільки підключаючи цифрове телебачення в Києві Ви отримуєте комплексно Інтернет і ТБ!