Замовлення дзвінка
Введіть Ваш номер телефона
Введіть Ваше ім’я
Дякуємо Вам за звернення!
Найближчим часом Вам передзвонить наш менеджер для консультації. Дякуємо за очікування.

 

Тариф Smart пара - Акція Екстра Ультра Все включено!
Швидкість, мбіт/с 100 100 500 1000
Цифрові канали 150 150 150 175
Вартість, грн/міс 99.00 230.00 300.00 350.00
check iconПідключити check iconПідключити check iconПідключити check iconПідключити
Антивірус вкл. 15.00 15.00 вкл.
TV АРХІВ 35.00 35.00 35.00 вкл.
Всі ТВ канали 20.00 49.00 вкл. вкл.
Оренда STB, грн/міс *** 35.00 35.00 35.00 35.00
Преміум ТВ пакет "VIP", грн/міс 59.00 59.00 59.00 вкл.
Режим кредитування, грн вкл. вкл. вкл. вкл.
Безпека кабелю, грн/міс 15.00 15.00 15.00 15.00
Online TV, Smart TV, Mobile TV вкл. вкл. вкл. вкл.
Підключення, грн 0.99* 49.00 99.00 99.00

У тарифах наведена максимальнаа швидкість доступу до мережі Інтернет.


* Ви можете підключитися до акційного тарифу "Smart пара" з 15 червня 2019 р. до 30 жовтня 2019 р. Термін дії акційного тарифу - 150 днів. Після закінчення терміну дії тариф буде автоматично змінений на тариф "Екстра". Акція не поширюється на абонентів, які мають діючий або розірваний в період дії акції договір за місцем надання послуги. Вартість підключення за умови підписання додаткової угоди складає 0,99 грн., вартість підлючення без підписання додаткової угоди складає 499 грн.


*** Вартість оренди першої приставки MAG складає 35,00 грн. на місяць; вартість оренди другої та кожної наступної приставки MAG складає 42,90 грн. на місяць. Вартість оренди першої приставки IPnet TV Box складає 50,00 грн. на місяць; вартість оренди другої та кожної наступної приставки IPnet TV Box складає 55,00 грн. на місяць. Для тарифу "Преміум" вартість оренди першої та другої приставки MAG складає 35,00 грн. на місяць; вартість оренди третьої та кожної наступної приставки MAG складає 42,90 грн. на місяць.


*** Для комфортного перегляду телебачення від IPnet рекомендуємо не використовувати підключення телевізорів по WiFi, а використовувати дротове підключення. При проводовому підключенні мінімізується негативний вплив навколишнього обладнання і стін на якість надання послуг.


Опис послуги Інтернет+ТБ від IPnet


Купуючи сучасний телевізор, споживачі прагнуть отримати відмінну картинку HD-якості. Це можливо досягти, підключивши послугу Інтернет+ТБ від IPnet. Можливості обмежуються тільки обраним пакетом, яких запропоновано багато. Щоб було легше визначитися, ми детально розповімо, що ж таке інтернет-телебачення.

...

Суть послуги Інтернет+ТБ в тому, що прийом-передача телевізійного сигналу виконується за допомогою інтернет-з'єднання. Підключення одного із запропонованих пакетів забезпечує користувачу:


 • Абонент переглядає якісний відео-матеріал: фільми, передачі, ток-шоу.
 • - Він отримує доступ до електронної телепрограми.
 • - Доступна функція «Батьківський контроль». За допомогою цієї опції вдається захистити дитину від перегляду дорослого контенту.
 • - Є функція пошуку, що дозволяє знайти кіно, телепередачі по всій відеотеці, яка доступна в тому чи іншому пакеті ТБ+Інтернет.
 • - Переглядати телепередачі і мати доступ до мережі можна з будь-якого пристрою: планшета, смартфона.


Зверніть увагу! Ми рекомендуємо для підключення використовувати проводове мовлення, так як при застосуванні точки доступу WiFi може бути помітно негативний вплив оточуючих чинників.


Що ми пропонуємо:


Послуга Інтернет+ТБ Київ доступна в різних пакетах. Що їх об'єднує - зображення HD-формату. Варіанти, які ми пропонуємо:


 • «Комфортний будинок». Ви отримуєте швидкість інтернет-з'єднання 100 Мбіт/с і 150 цифрових каналів, в пакет включений антивірус. Тобто вихід в online безпечний з самого початку. Тут можна додатково підключити ТВ-архів, всі канали, преміум пакет, безпеку кабелю. Розмір абонплати на місяць становить 110 гривень.
 • «Екстра». Та ж швидкість і 140 каналів. Доступні доп. послуги - антивірус, ТВ-архів, всі канали ТВ, оренда STB, преміум пакет, безпеку кабелю. Плата за підключення - 49 гривень, щомісячний платіж - 190 грн.
 • Пакет «Ультра». Його варто вибрати тим, кому потрібна більш висока швидкість з'єднання - вона тут досягає 300 Мбіт/с. Також збільшено кількість каналів до 155. Абонплата становить 250 гривень на місяць. Також в пакеті «Ультра» включена послуга всі ТВ канали. Додатково можна замовити зазначені вище опції. Вартість підключення 99 гривень.
 • Підключити Інтернет і ТБ в Києві можна з пакетом «Преміум». Це найдорожча пропозиція, яка розрахована на вимогливих абонентів. Швидкість Інтернету 500 Мбіт/с, кількість телеканалів 175. Вартість в місяць - 330 гривень. Клієнт отримує такі безкоштовні послуги - антивірус, ТВ-архів, всі ТВ канали, преміум пакет «VIP». Ціна підключення 99 гривень.У всіх пакетах доступна оренда STB-обладнання, це зручно, адже не потрібно буде переплачувати за його покупку. Умови надання в оренду:


 • Перша приставка - 35 гривень, незалежно від пакета.
 • Друга і наступні за 42,9 гривень на місяць.


Переваги цієї послуги IPnet


Підключивши комплексну послугу, телебачення та Інтернет абонент отримує масу переваг. Серед них:


 1. Онлайн-телебачення має чітке зображення, звук високої якості. Ви будете отримувати величезне задоволення від перегляду улюблених фільмів і телепередач.
 2. Є доступ до перегляду окремих телеканалів в тестовому режимі у вільному доступі.
 3. Оптимальне наповнення пакетів для абонентів з різними потребами.
 4. Інтернет-ТВ послуги доступні цілодобово в будь-який день тижня.
 5. Доступ до пристрою мають комп'ютер, смарт ТВ, телефони, планшети, ТВ-приставки.
 6. Абоненту потрібно оплачувати тільки один рахунок і при цьому він отримує дві необхідні послуги.


Ми пропонуємо одні з найдоступніших послуг ТБ і Інтернет по Києву і Україні.


Оскільки покриття по Києву досить об'ємне, то при зміні адреси проживання або перебування офісу можна зберегти за собою раніше оформлені умови договору. Правда, це можливо, тільки якщо є покриття за новою адресою. В такому випадку абоненту просто потрібно проінформувати наших співробітників про те, що відбувається переїзд - баланс на рахунку, активований тариф і додаткові послуги зберігаються.


Чому варто підключити таку послугу від IPnet


Ми вже розповіли про переваги використання Інтернет і телебачення. Але також ми гарантуємо більш доступні ціни, адже послуги оптом дешевше, ніж при замовленні окремих пакетів для Інтернету і телебачення. Плюс до всього, якість зображення при використанні онлайн-технології вище.


Користуватися ТБ легко, не потрібно хвилюватись про встановлення, наше майстри проведуть всі необхідні пуско-налагоджувальні роботи.


Зверніть увагу! Всі клієнти, що підключили ТБ Інтернет Київ і постійно користуються нашими послугами мають можливість взяти участь в програмі лояльності. Просто використовуючи передплачені послуги, і вчасно здійснюючи оплату, Ви отримуєте бали на бонусний рахунок. Ними вдасться розраховуватися за додаткові послуги.


Ще один аргумент за - можливість використовувати Інтернет на високій швидкості і бути онлайн в мережі в будь-який час. Обмеження за кількістю трафіку ми не виставляємо.


Інтернет і ТБ підключити у IPnet - це вигідно і зручно. Можна не переживати про дорожнечу тарифів або незручні умови - ми працюємо, щоб наші клієнти отримували максимум. Установка, налагодження та обслуговування - на вигідних умовах.


Зв'яжіться з нами якщо:


 • - Ви не впевнені у виборі відповідного пакета.
 • - Вам потрібно уточнити якість покриття за конкретною адресою в Києві.
 • - Ви вирішили підключитися і потрібна додаткова консультація.
 • - З будь-яких питань співпраці з нами.


Ми чекаємо Ваших дзвінків і готові надати всю необхідну інформацію!Згорнути