Замовлення дзвінка
Введіть Ваш номер телефона
Введіть Ваше ім’я
Дякуємо Вам за звернення!
Найближчим часом Вам передзвонить наш менеджер для консультації. Дякуємо за очікування.

ПОСЛУГА "КАБЕЛЬНЕ ТБ" від IPnet

Послуга КАБЕЛЬНЕ ТБ від IPnet дозволить вам без підключення додаткових пристроїв дивитися до 150 ТВ каналів у цифровій якості. Услуга доступна в аналоговому та цифровому форматах.

Замовте підключення кабельного ТБ від IPnet і насолоджуйтесь переглядом улюблених телеканалів.

Уточнюйте технічну можливість підключення по тел. 507-05-05

Перевірити можливість підключення кабельного телебачення

{[tariff.name[language]]}

{[tariff.channels.count]}

{[ ((tariff.channels.count | limitTo:-1) > 0 && (tariff.channels.count | limitTo:-1) < 5 ) ? "канали" : "каналів"]}

{[tariff.cost]}

грн/міс

check iconпідключити

{[channel.name]}

Перевірити можливість підключення кабельного телебачення


Компанія IPnet надає телекомунікаційні послуги - цифрове телебачення IPTV і доступ в Інтернет.

...

Серед абонентів немало таких, які користуються послугами компанії більше 16 років. Мережа волоконно-оптичних кабелів, яка побудована провайдером, має протяжність більше 600 км. Це робить доступним бесперебійне цифрове кабельне телебачення, Київ вже оцінив якість цієї послуги. Клієнти компанії знаходяться в різних районах столиці: Печерському і Деснянському, Оболонському і Дарницькому, Святошинському і Подільському, і мають доступ до 175 каналів цифрового телебачення.


Кабельне ТВ і його переваги в компанії IPnet


Пропозиція компанії IPnet містить кілька пакетів кабельного телебачення. Кліент може вибрати відповідний пакет, який включає від 140 до 175 каналів. Серед такої кількості каналів кожен може знайти те, що відповідає його інтересам. Вітчизняні та іноземні, спортивні та розважальні, познавальні, кінофільми та серіали - всі канали у відмінній цифровій якості.


Всі канали доступні для перегляду на звичайних телеприймачах з підключенням тюнерів, приставки STB. Також без будь-яких обмежень перегляд доступний на дисплеї комп'ютера.


Кабельне цифрове телебачення


Кабельне ТБ - альтернатива ефірному і супутниковому. Цей вид ТБ має ряд переваг:

  • висока і стабільна якість трансляції;
  • гарний захист від перешкод;
  • можливість доповнення та оновлення каналів;
  • можливість підключення декількох телевізорів (за умови установки тюнера на кожен) з одночасною трансляцією різних каналів;
  • технічна підтримка фахівців провайдера.

Оператор кабельного телебачення IPnet використовує для передачі сигналу субмагістральний кабель, від якого прокладається антенний кабель у Вашу квартиру і дає можливість підтримувати високу швидкість передачі інформації і передавати її на великі відстані.


Кабельне телебачення в Києві пропонується в двох форматах - аналоговому і цифровому. Звичайне аналогове телебачення працює на принципі безперервної передачі сигналу. Телевізор приймає цей сигнал за допомогою антени і трансформує його в зображення. Такий сигнал сприйнятливий до перешкод і, незважаючи на дешевину цього способу, він поступово відходить у минуле. Аналогове кабельне телебачення відрізняється кращою якістю і передачею сигналу за допомогою кабелю, ніж ефірне, але переваги цифрового кабельного ТБ незаперечні.


При цифровій передачі телевізійного кабельного сигналу використовується цифрове кодування даних і подальше стиснення. Для розкодування сигналу і переведення його в відео- та аудіосигнал використовуються спеціальні тюнери-приймачі, що підключаються до телевізора. Використання цього методу істотно підвищує якість «картинки», робить можливим користування технологіями HDTV. Саме цифрові технології роблять можливим перегляд телевізійних передач на дисплеї комп'ютера.


Як замовити і підключити кабельне телебачення в IPnet


Щоб повною мірою використовувати всі переваги сучасної цифрової технології, досить вибрати пакет кабельного телебачення та замовити підключення у провайдера IPnet.


Всі клієнти IPnet отримують:

  • технічну підтримку в режимі 24/7;
  • безперебійну трансляцію;
  • бонуси і спеціальні пропозиції;
  • розумні тарифи.

Підключити кабельне телебачення в цифровому форматі легко. Для цього треба заповнити форму на сайті або зателефонувати в IPnet. Після обробки заявки протягом 16 годин буде проведено підключення кабельного телебачення. З цього моменту весь світ буде відображатися на екрані телевізора у високій якості.


Ми чекаємо ваших заявок і впевнені, наша співпраця буде довгою і плідною.


Згорнути