Акції

Осінній

Зустрічайте найкомфортнішийтариф "Осінний". Підключайтесь вигідно!

Пропонуємо Вам новий акційний тариф «Осінній» - це якісний та швидкий Інтернет та 150 найкращих телевізійних каналів в цифровій якості.

У подарунок Ви отримуєте потужний антивірус, який захистить Ваші пристрої від шкідливого програмного забезпечення.
Швидкість Інтернет, Мбіт/c.: 100
Кількість телеканалів, шт.: 150
Ціна, грн./міс.: 99,00
Підключення, грн. 0,99


Бажаємо Вам затишної та теплої осені! Ви можете підключитися до акційного тарифу "Осінній" з 27 серпня 2018 р. до 29 листопада 2018 р. Термін дії акційного тарифу - 150 днів. Після закінчення терміну дії тариф буде автоматично змінений на тариф "Екстра" або "Домашній" (в залежності від факту використання телевізійної приставки). Акція не поширюється на абонентів, які мають діючий або розірваний в період дії акції договір за місцем надання послуги.

Giga Power

Тільки зараз Гігабітний Інтернет доступний в новому акційному тарифі «Giga Power». Літай Інтернетом із революційною швидкістю - до1000 Мбіт/с. Качай, грай, дивись, роздавай, слухай! Тепер швидкості вистачить на ВСЕ!

І як завжди Ви отримуєте подарунки від IPnet - 60 цифрових рейтингових телеканалів і безкоштовне використання антивіруса.

Швидкість Інтернет, Мбіт/c.: 1000
Кількість телеканалів, шт.: 60
Ціна, грн./міс.: 99,00
Підключення, грн. 0,99


“Giga Power” - інтернет-швидкість, яка надихає!

Ви можете підключитися до акційного тарифу "Giga Power" з 27 серпня 2018 р. до 29 листопада 2018 р. Термін дії акційного тарифу - 150 днів. Після закінчення терміну дії тариф буде автоматично змінений на тариф "Вільний" або "Ультра" (в залежності від факту використання телевізійної приставки). Акція не поширюється на абонентів, які мають діючий або розірваний в період дії акції договір за місцем надання послуги.

Акційний тариф IPnet DUO!

Pnet презентує тариф 2-в-1! Максимальна швидкість Інтернет1 Гб та 150 ТВ каналів у цифровій якості - все це у новому тарифі IPnet DUO!

В подарунок Ви отримаєте доступ до услуги «TV-Архів» - з цією послугою керуєте ефіром саме Ви! А також Ви отримаєте потужний антивірус Zillya, який захистить Ваші пристрої від шкідливого програмного забезпечення.
Інтернет швидкість, Мбіт/c.: 1000
Кількість ТВ каналів, шт.: 150
Ціна, грн./міс.: 119,00
Підключення, грн. 0,99


Оцініть максимальні переваги тарифу 2-в-1! Ви маєте змогу підключитися до акційного тарифу "IPnet DUO" з 1 вересня 2018 г. по 31 грудня 2018 г. Період дії акційного тарифу - 180 днів. По закінченні строка дії тариф будет автоматично змінено на тариф "Ультра". Акція не діє для абонентів, у яких є діючий або розірваний договір у період дії акції за місцем надання послуг.

Друзі 2.0

Нова акція для наших постійних і нових клієнтів - підключайтеся вигідно! Підключайте друзів і отримуйте бонуси на свій рахунок IPnet. Багато друзів - багато бонусів!

Приводьте друга і отримуйте по 100 грн. кожному на рахунок. Бонусні гроші можна використовувати для сплати абонплати або сплати додаткових послуг. Кожен абонент може привести будь-яку кількість нових абонентів. Бонусні кошти зараховуються на рахунки абонентів після активації новим абонентом договору. Всі деталі дізнавайтеся за телефонами служби підтримки.

Будівельні канікули

Для Вашої зручності та економії коштів провайдер IPnet створив нову послугу «Будівельні канікули». Якщо у Вашій оселі наразі проводяться ремонтні роботи і Ви бажаєте провести цифрове телебачення та Інтернет, згідно всіх правил, тоді скористайтесь послугою «Будівельні канікули».

Фахівці компанії провайдера IPnet забезпечать Вам максимально комфортні умови:

- Безкоштовна консультація з приводу монтажа та розводки кабелів у квартирі.
- Вартість підключення від 0,99 грн.
- Функція «Будівельні канікули» діє до 180 днів з моменту підписання та активації Договору.
- Спец. умови «Будівельні канікули», тобто оплата послуг Інтернет і цифрового ТВ з моменту початку користування послугами, а не з моменту підключення.
- Можливість зарезервувати умови акційних тарифів.
- Інтернет з'єднання на швидкості до 1 ГБ/с і 175 цифрових ТВ каналів (в тому числі 20 каналів в HD якості).
- Зручні додаткові послуги: Android додаток 2в1 для керування телебаченням зі смартфона - IPnet Media Box, зручна функція «Керування ефіром», послуга web-tv (можливість дивитися всі пакетні ТВ канали на ноутбуці, комп'ютері, планшеті або смартфоні), послуга «Домашній кінозал», преміум-антивірус Zillya від провідного національного розробника програмного забезпечення.

Рекомендації для коректної роботи домашньої Wi-Fi мережі і цифрового телебачення:

1. Необхідно завести кабель – сплетену пару категорії 5Е у квартиру і прокласти його до точки дислокації Wi-Fi роутера.
2. Wi-Fi роутер необхідно розмістити по центру квартири на відкритому просторі, бажано в 1-1,5 метрах від підлоги. Біля Wi-Fi роутера необхідна наявність розетки 220W.
3. Для якісного прийому цифрового телебачення IPTV бажано провести кабель від роутера до кожного телевізора і поставити подвійну інтернет-розетку типу RJ 45.
4. Так само бажано провести окремий кабель до комп'ютера, таким чином Ви забезпечите стабільне інтернет з'єднання.
5. Необхідно пам'ятати, що інтернет-сигнал поширюється по квартирі як хвиля, тобто чим більше перешкод на шляху сигналу, тим він стає слабкішим. Таким чином, чим віддаленіше кімната, тим слабкіше сигнал.