Замовлення дзвінка
Введіть Ваш номер телефона
Введіть Ваше ім’я
Дякуємо Вам за звернення!
Найближчим часом Вам передзвонить наш менеджер для консультації. Дякуємо за очікування.

Акції

Зимова Казка

Зустрічайте акційний тариф "Зимова Казка". Підключайтесь вигідно!

Пропонуємо Вам новий зимовий тариф «Зимова Казка» - це якісний та швидкий Інтернет та 150 найкращих телевізійних каналів в цифровій якості.

У подарунок Ви отримуєте послугу "TV-Архів", яка зробить перегляд телебачення максимально комфортним.
Швидкість Інтернет, Мбіт/c.: 100
Кількість телеканалів, шт.: 150
Ціна, грн./міс.: 99,00
Підключення, грн. 0,99


Бажаємо Вам щасливої зими разом з IPnet! Ви можете підключитися до акційного тарифу "Зимова Казка" з 2 грудня 2019 р. до 29 лютого 2020 р. Термін дії акційного тарифу - 150 днів. Після закінчення терміну дії тариф буде автоматично змінений на тариф "Екстра". Акція не поширюється на абонентів, які мають діючий або розірваний в період дії акції договір за місцем надання послуги.

Полярний Експрес

Тільки зараз Гігабітний Інтернет доступний в новому акційному тарифі «Полярний Експрес». Літай Інтернетом із революційною швидкістю - до1000 Мбіт/с. Качай, грай, дивись, роздавай, слухай! Тепер швидкості вистачить на ВСЕ!

І як завжди Ви отримуєте подарунки від IPnet - 70 цифрових рейтингових телеканалів і безкоштовне використання антивіруса.

Швидкість Інтернет, Мбіт/c.: 1000
Кількість телеканалів, шт.: 70
Ціна, грн./міс.: 110,00
Підключення, грн. 0,99


“Полярний Експрес” - інтернет-швидкість, яка надихає! Зустрічайте новий рік разом з IPnet!

Ви можете підключитися до акційного тарифу "Полярний Експрес" з 2 грудня 2019 р. до 29 лютого 2020 р. Термін дії акційного тарифу - 150 днів. Після закінчення терміну дії тариф буде автоматично змінений на тариф "Життя Онлайн!". Акція не поширюється на абонентів, які мають діючий або розірваний в період дії акції договір за місцем надання послуги.

Друзі 2.0

Нова акція для наших постійних і нових клієнтів - підключайтеся вигідно! Підключайте друзів і отримуйте бонуси на свій рахунок IPnet. Багато друзів - багато бонусів!

Приводьте друга і отримуйте по 100 грн. кожному на рахунок. Бонусні гроші можна використовувати для сплати абонплати або сплати додаткових послуг. Кожен абонент може привести будь-яку кількість нових абонентів. Бонусні кошти зараховуються на рахунки абонентів після активації новим абонентом договору. Всі деталі дізнавайтеся за телефонами служби підтримки.

Будівельні канікули

Для Вашої зручності та економії коштів провайдер IPnet створив нову послугу «Будівельні канікули». Якщо у Вашій оселі наразі проводяться ремонтні роботи і Ви бажаєте провести цифрове телебачення та Інтернет, згідно всіх правил, тоді скористайтесь послугою «Будівельні канікули».

Фахівці компанії провайдера IPnet забезпечать Вам максимально комфортні умови:

- Безкоштовна консультація з приводу монтажа та розводки кабелів у квартирі.
- Вартість підключення від 0,99 грн.
- Функція «Будівельні канікули» діє до 180 днів з моменту підписання та активації Договору.
- Спец. умови «Будівельні канікули», тобто оплата послуг Інтернет і цифрового ТВ з моменту початку користування послугами, а не з моменту підключення.
- Можливість зарезервувати умови акційних тарифів.
- Інтернет з'єднання на швидкості до 1 ГБ/с і 175 цифрових ТВ каналів (в тому числі 20 каналів в HD якості).
- Зручні додаткові послуги: Android додаток 2в1 для керування телебаченням зі смартфона - IPnet Media Box, зручна функція «Керування ефіром», послуга web-tv (можливість дивитися всі пакетні ТВ канали на ноутбуці, комп'ютері, планшеті або смартфоні), послуга «Домашній кінозал», преміум-антивірус Zillya від провідного національного розробника програмного забезпечення.

Рекомендації для коректної роботи домашньої Wi-Fi мережі і цифрового телебачення:

1. Необхідно завести кабель – сплетену пару категорії 5Е у квартиру і прокласти його до точки дислокації Wi-Fi роутера.
2. Wi-Fi роутер необхідно розмістити по центру квартири на відкритому просторі, бажано в 1-1,5 метрах від підлоги. Біля Wi-Fi роутера необхідна наявність розетки 220W.
3. Для якісного прийому цифрового телебачення IPTV бажано провести кабель від роутера до кожного телевізора і поставити подвійну інтернет-розетку типу RJ 45.
4. Так само бажано провести окремий кабель до комп'ютера, таким чином Ви забезпечите стабільне інтернет з'єднання.
5. Необхідно пам'ятати, що інтернет-сигнал поширюється по квартирі як хвиля, тобто чим більше перешкод на шляху сигналу, тим він стає слабкішим. Таким чином, чим віддаленіше кімната, тим слабкіше сигнал.