Акції

Щедра Осінь

Ура - Осінь! Час теплих і затишних сімейних вечорів прийшов!

Пропонуємо Вам новий акційний тариф «Щедра Осінь» - це не тільки якісний та швидкий Інтернет, але й 100 найкращих телевізійних каналів в цифровій якості.

У подарунок Ви отримуєте доступ до послуги «Домашній Кінотеатр» - це більше 30 000 фільмів і серіалів, які ідеально підійдуть для домашнього дозвілля. А також Ви отримуєте в подарунок потужний антивірус Dr.Web, який захистить Ваші пристрої від шкідливого програмного забезпечення.
Швидкість Інтернет, Мбіт/c.: 100 Кількість телеканалів, шт.: 100 Ціна, грн./міс.: 75 Підключення, грн. 0,99

Бажаємо Вам затишної осені! Ви можете підключитися до акційного тарифу "Щедра Осінь" з 12 вересня по 13 листопада 2016 р. Термін дії акційного тарифу - 150 днів. Після закінчення терміну дії тариф буде автоматично змінений на тариф "Оптимальний" або "Драйв" (в залежності від факту використання телевізійної приставки). Акція не поширюється на абонентів, які мають діючий або розірваний в період дії акції договір за місцем надання послуги.

Адреналін

Тільки цієї осені Гігабітний Інтернет доступний в новому акційному тарифі «Адреналін». Літай Інтернетом із революційною швидкістю - до1000 Мбіт/с. Качай, грай, дивись, роздавай, слухай! Тепер швидкості вистачить на ВСЕ!

І як завжди Ви отримуєте подарунки від IPnet - 45 цифрових рейтингових телеканалів і безкоштовне використання антивіруса Dr.Web.

Швидкість Інтернет, Мбіт/c.: 1000
Кількість телеканалів, шт.: 45
Ціна, грн./міс.: 75
Підключення, грн. 0,99


“Адреналін” - інтернет-швидкість, яка надихає!

Ви можете підключитися до акційного тарифу "Адреналін" з 12 вересня по 13 листопада 2016р. Термін дії акційного тарифу - 150 днів. Після закінчення терміну дії тариф буде автоматично змінений на тариф "Життя Онлайн" або "Максимум HD" (в залежності від факту використання телевізійної приставки). Акція не поширюється на абонентів, які мають діючий або розірваний в період дії акції договір за місцем надання послуги.