З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Шановні друзі,

У переддень казкових зимових свят дозвольте порадувати Вас чудовою новиною - в період з 20 грудня по 18 січня IPnet відкриває для Вас ВІЛЬНИЙ ДОСТУП АБСОЛЮТНО ДО ВСІХ ТЕЛЕКАНАЛІВ!

Наш подарунок діє як для існуючих абонентів IPnet, незалежно від їх поточного тарифного пакету, так і для нових клієнтів - які підключаться до мережі в цей святковий період.

Прагнучи бути для Вас найкращими, ми докладаємо всіх зусиль, аби з кожним роком IPnet приносив Вам все більше якісних послуг та приємних емоцій.

Заради цього ми розробили для Вас у році, що минає, TV-додаток до смарт-телевізорів, нові інтерактивні послуги TV-контенту та постійно вдосконалювали якість власного сервісу.

Сподіваємося, що й в наступному 2016 році ми неодмінно порадуємо Вас багатьма цікавими новинками та приємними сюрпризами.

У ці чарівні дні IPnet також лишається з Вами, щоб розділити радість душевного тепла, віру в краще майбутнє та натхнення до нових звершень!

Бажаємо кожному з Вас веселого та доброго Різдва, мирного, щасливого, заможного та сповненого яскравих барв Нового 2016 року!