Замовлення дзвінка
Введіть Ваш номер телефона
Введіть Ваше ім’я
Дякуємо Вам за звернення!
Найближчим часом Вам передзвонить наш менеджер для консультації. Дякуємо за очікування.

НОВИЙ ДОДАТОК IPNET IPTV!

Шановні абоненти!

З 19 січня 2016 року компанія IPnet запускає новий оновлений додаток IPnet IPTV для перегляду цифрового телебачення на ТВ приставках, а також на телевізорах Samsung Smart TV.

Ми розробили новий додаток, що дозволить Вам ще комфортніше дивитися улюблені телеканали, вибирати телепрограми для перегляду у зручний для Вас час, налаштовувати Батьківський контроль, Індивідуальні плейлисти і Нагадування про телепрограми, а також використовувати зручну форму зворотнього зв'язку з нашою компанією з пульта ДУ!

Для абонентів з телевізорами Samsung Smart TV ми запускаємо спеціальну акцію - послуга Підтримка Smart TV - безкоштовно!*

Для використання нашого додатку IPnet IPTV Вам необхідно завантажити та встановити його на Ваш телевізор. Додаток IPnet IPTV доступний на телевізорах Smart TV Samsung моделей 2011-2015рр. Додаток для інших моделей та виробників узгоджується з виробниками телевізорів.

Інструкція з використання додатку IPnet IPTV

* - Послуга «Підтримка Smart TV» надається безкоштовно по 30.06.2016р. включно. Стандартна вартість послуги з 01.07.2016р. - 9,90 грн./міс.