ENGLISH CLUB TV: ПРОВЕДІТЬ РІК АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ З КОРИСТЮ!

2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні!  

Відповідний указ був підписаний Президентом України в підтримку громадської ініціативи Go Global.  

Міжнародний освітній телеканал English Club TV вирішив приєднатися до національної програми з популяризації англійської мови.  

Сітка мовлення телеканалу побудована таким чином, що кожен глядач знайде саме те, що йому необхідно для вдосконалення мовних навичок. Програми телеканалу згруповані в 30-45-хвилинні блоки, в залежності від рівня володіння англійською: A – elementary, B – intermediate, C – expert. За кожним з таких блоків слідує спеціально адаптований розважальний контент, що дозволяє найбільш ефективно засвоювати нову інформацію.  

Для найменших глядачів методистами телеканалу розроблений 40-хвилинний дитячий блок, перегляд якого допоможе дітям в ненав'язливій ігровій формі почати вивчення англійської.  

На телеканалі English Club TV Ви також знайдете програми, спрямовані на вдосконалення ділової англійської, що надзвичайно актуально в умовах міжнародної економічної інтеграції України.  

Крім того, щодня, починаючи з 21 лютого 2016 року, на телеканалі транслюються популярні художні фільми і мультфільми з субтитрами. Для кращого розуміння і запам'ятовування лексики, що використовується в конкретному фільмі або мультфільмі, глядачам пропонується перегляд спеціальної програми Movie Club.