HDTV от IPnet.ua

HDTV в Києві - телебачення високої чіткості, найкращі HD-канали тільки від IPnet

Компанія IPnet із гордістю представляє Вам послугу інтерактивного телебачення IPTV, яка дозволяє насолоджуватися переглядом ТБ в HD-якості

HDTV у Києві від IPnet - це сучасне HD-телебачення високої чіткості, яке забезпечує найкращу якість зображення на сьогоднішній день. Якщо Ви отримуєте задоволення від перегляду дійсно якісної картинки на ТБ, є власником телевізора з великою діагоналлю і намагаєтеся йти в ногу з часом - Вам просто необхідно скористатися послугами HDTV телебачення від IPNET. Ви будете приємно здивовані додатковим набором функцій: використовувана IPTV STB приставка виконує роль не тільки ТБ-тюнера, але і є повноцінним медіаплеєром, який дозволяє дивитися відеоконтент з комп'ютера на екрані Вашого телевізора, користуватися такими популярними сервісами, як YouTube, MEGOGO, Oll.tv , Picasa, переглядати прогноз погоди і пробки в місті.

Які HD-канали доступні для перегляду?

HDTV не так давно стало доступно в Україні і на даний момент ще не всі телеканали можуть віщати в цьому форматі. IPnet постійно веде переговори з телеканалами з метою збільшити кількість HD-каналів для своїх абонентів. 

Вже сьогодні у форматі HDTV доступні наступні HD-телеканали:

news pic

Преміальний канал TV1000 Premium HD складається переважно з телевізійних прем'єр новітніх голлівудських фільмів, що відмічені престижними нагородами.

news pic

TV1000 Megahit HD представляє новітні блокбастери і найбільші кінофраншизи.

news pic

Канал TV1000 Comedy HD присвячений першокласним комедіям, здатним змінити ваш настрій виключно в кращу сторону в будь-який час дня і ночі.

news pic

На каналі Viasat Nature HD унікальні документальні програми про природу у високій якості. 
На каналі Viasat History HD унікальні документальні програми про історію у високій якості.

Цифрове HDTV телебачення IPTV від IPnet


Телебаченя високої чіткості або HDTV- це найдосконаліший різновид цифрового телебачення. Більш старі технології з менш чітким зображенням по всьому світу активно уступають місце сучасній технології HD телебачення, яка прогпонує абсолютно чітку картинку. 
HDTV - забезпечує біш якісне зображення у порівнянні з наявними аналоговими та цифровими ТВ стандартами. Компания IPnet використовує якісне та сучасне IPTV обладнання для просмотру телебачення в HD форматі.
З новис интерактивним телебаченням HDTV від IPnet Ви не будете сумувати ні хвилини.

Чим принципово HDTV телебачення відрізняється від стандартного?

  • HDTV має вищу роздільну здатність в порівнянні із стандартним телебаченням. Якість зображення Full HD - картинка кадру виглядає до шести разів більш якісною, деталізованою і чіткою.
  • HD телебачення не має стандартів для передачі відео у форматі 4: 3 - тільки 16: 9.
  • Підтримує швидкість до 60 прогресивних кадрів в секунду в той час, як стандартне телебачення підтримує тільки 25/30 кадрів в секунду (або 50/60 напівкадрів в секунду).
  • Також підтримуються різні цифрові аудіо формати (аж до Dolby Digital 5.1 - система просторового звуковідтворення надає шість каналів об'ємного цифрового звуку, що створює ефект кінотеатру).

Підключити послугу HDTV в Києві від IPNET дуже легко - просто перейдіть в розділ "Як підключитися" і заповніть "Заявку на підключення". Використовуючи наші послуги, Вам будуть доступні самі цікаві та якісні HD-канали, багато з яких ексклюзивно представлені тільки нашою компанією. 

IPNET HDTV - це цифрове телебачення майбутнього. Приєднуйтесь!