Замовлення дзвінка
Введіть Ваш номер телефона
Введіть Ваше ім’я
Дякуємо Вам за звернення!
Найближчим часом Вам передзвонить наш менеджер для консультації. Дякуємо за очікування.

Покриття IPnet

Компанія IPnet - Інтернет та ТВ провайдер у Києві: Оболонь, Мінська, Позняки, Осокорки, Харківський, Троєщина, Поділ, Печерськ та інші райони Києва.


Заповніть заявку на підключення:Відеоспостереження за тваринами від компанії IPnet - запорука чистоти і порядку в будинку

 

Домашні тварини далеко не завжди бувають білими і пухнастими. За відсутності господаря вони можуть розібрати квартиру до цеглинок. Щоб відучити вихованця від дрібних капостей, потрібно ловити його на гарячому. У цьому допоможе відеоспостереження за домашніми тваринами від компанії IPnet. ...

Спостерігайте за поведінкою домочадців віддалено, щоб знати, чим вони займаються, коли вас немає вдома.

 

Відеоспостереження за тваринами: переваги та можливості

 

 

Система відеоспостереження за вихованцями призначена для віддаленого контролю поведінки та дозволяє відстежувати те, що відбувається в приміщенні на відстані. За допомогою відеоспостереження можна:

  • дізнатися, куди діваються речі при відсутності господаря;
  • з'ясувати, куди вихованець ходить в туалет частіше за все;
  • визначити, чи нудьгує тварина без вас;
  • зняти прикольні моменти і потім поділитися ними в соцмережах.


Відеоспостереження не потребує постійного обслуговування. Досить встановити обладнання лише раз, і в подальшому воно буде працювати автоматично в режимі 24/7.

Сучасні камери здатні не тільки знімати інформацію, але й передавати її на смартфони та планшети з Wi-Fi. Таким чином, ви зможете дивитися за вихованцем в режимі реального часу зі смартфона або планшета, перебуваючи в іншій кімнаті. А високошвидкісний безпровідний інтернет від компанії IPnet забезпечить якісний, безперебійний зв'язок.

 

Чому варто встановити відеоспостереження за домашнім улюбленцем?

 

 

Обладнання для відеоспостереження не займе багато місця в приміщенні. Встановити його можна в будь-який вільний кут квартири. При цьому воно не буде притягувати увагу.

 

За допомогою камер можна значно підвищити ефективність виховання улюбленця. Стеження за його переміщенням допоможе зафіксувати момент скоєння капості (псування меблів, наприклад) і моментально вжити заходів для покарання. Таке дресирування буде більш продуктивним, адже щеня або кошеня швидко забуває про скоєне.

 

Крім того, камери допоможуть захистити майно власника. Якщо домашні тварини постійно ховають речі господаря, за допомогою відеокамери їх буде простіше відшукати.

 

Що входить в комплект обладнання для віддаленого спостереження за чотириногим другом?


У комплект обладнання системи відеоспостереження за домашніми тваринами входять:

 

  • відеокамера з блоком живлення;
  • монтажні елементи;
  • дроти для підключення мережі до комп'ютера або роутера, який буде передавати інтернет бездротовим чином на телефони та інші пристрої.


Компанія IPnet рекомендує WiFi Full HD камеру Hikvision DS-2CD2420F-I. Завдяки високій роздільній здатності 1920x1080 ви отримаєте відмінну якість і чіткість зображення. Камера оснащена інфрачервоною підсвіткою дальністю до 10 м, завдяки чому працює навіть вночі. Додатковою перевагою пристрою є чутливий датчик руху PIR. Для запису є вбудований мікрофон і динамік.

 

 

Що краще: відеокамери або відеоошийник для контролю домашніх тварин?

 

 

Для спостереження за домашніми улюбленцями можна використовувати різні пристрої: відеоошийники GPS маячки і т.д. Однак таке обладнання багато в чому поступається компактним камерам. Тварина може запросто зняти і швидко вивести з ладу подібні пристрої. Відеоошийники володіють обмеженим оглядом, в який часто вже не потрапляє все найцікавіше.

Сучасна камера реагує на рух і починає запис автоматично. Онлайн-трансляцію відео ви зможете подивитися в особистому кабінеті IPnet Camera. А якщо не встигнете, відеоархів збережеться на хмарному сервері і буде доступний для перегляду протягом 12-ти годин.

Звертайтеся в компанію IPnet, щоб оцінити всі переваги інноваційних телекомунікаційних послуг!

 Згорнути