Замовлення дзвінка
Введіть Ваш номер телефона
Введіть Ваше ім’я
Дякуємо Вам за звернення!
Найближчим часом Вам передзвонить наш менеджер для консультації. Дякуємо за очікування.

ВИСОКОШВИДКІСНИЙ ІНТЕРНЕТ В КИЄВІ НА БАЗІ FTTB

Сьогодні швидкісний домашній Інтернет стає вже невід'ємною частиною життя, особливо в столиці. Варто звичайному користувачеві хоч раз випробувати всі його достоїнства, і він просто не зможе працювати з обмеженнями по швидкості і об'єму трафіку ...

Однак, прийнятну на сьогоднішній день швидкість не може забезпечити жодне бездротове інтернет-з'єднання - як від операторів мобільного зв'язку, так і через супутникові системи. Крім вкрай повільної передачі даних, такі способи вимагають придбання дорогих модемів. При цьому, через радіочастотний канал нормально не "пролізе" жоден кінофільм або більш-менш об'ємна програма. А це не дає можливості скористатися і малою частиною всіх переваг, які сьогодні можна витягти з Всесвітньої павутини.

Варіант "телефонного" Інтернету навіть за технологією ADSL лише ненабагато покращує ситуацію. І в цьому випадку модем також необхідний. Ще зовсім недавно максимально високошвидкісним домашнім Інтернетом вважалася організація кабельної мережі на основі мідного кабелю.

Звичайно, такі лінії послужили проривом у швидкості інтернет-з'єднання, проте і вони вже йдуть у вчорашній день. Мідний кабель має обмеження за кількістю абонентів, що підключаються. Він при великій довжині вносить в лінію істотні втрати, особливо на високих частотах, тому нарощувати швидкість тим складніше, чим далі знаходиться абонент від вузла зв'язку. Крім того, поза житлових будинків кабелі прокладаються по телефонній каналізації, в яку потрапляє вода і погіршує якість з'єднання.

Сьогодні найбільш конкурентоспроможним і швидкісним Інтернетом є FTTB (Fiber to the Building). Ця система заснована на застосуванні оптичного волокна, по якому сигнал поширюється практично без втрат і не схильний до зовнішніх впливів. Оптоволокно прокладається до багатоквартирного будинку, де через термінал сигнал розділяється до кожного абонента, надходячи в квартиру вже по звичайному кабелю.

Саме таку структуру підключення має високошвидкісний домашній Інтернет в Києві від IPnet . Його перевагами в порівнянні з іншими можливими структурами є:

  • відсутність необхідності купувати модем або будь-яке інше додаткове обладнання;
  • висока швидкість доступу - до 1000 Мбіт / сек;
  • стабільність і надійність зв'язку;
  • висока завадостійкість (оптоволоконна лінія не боїться блискавок і радіовипромінювань, на неї не діють електромагнітні наведення від силових кабелів);
  • тривалий термін експлуатації лінії (оптоволокно стійке до дії агресивних середовищ і не окислюється від вологи);
  • до кожного терміналу (абонентського свічу в будинку) прокладається окремий оптичний кабель від ядра мережі; така топологія мережі називається "зірка" і забезпечує відсутність зменшення швидкості з'єднання при будь-якій кількості абонентів, а також високу надійність.

Крім того, IPnet пропонує максимально зручний і вигідний для своїх клієнтів варіант підключення до Всесвітньої мережі, оскільки сьогодні:

  • IPnet - це максимально економічний безлімітний домашній Інтернет в Києві;
  • компанія надає клієнтам комплекс послуг "2-в-1", тобто за невелику плату ви маєте можливість підключити не тільки Інтернет, але і цифрове телебачення.

Детальніше про тарифні плани на високошвидкісний безлімітний домашній Інтернет в Києві можна прочитати в розділі Тарифи .