Замовлення дзвінка
Введіть Ваш номер телефона
Введіть Ваше ім’я
Дякуємо Вам за звернення!
Найближчим часом Вам передзвонить наш менеджер для консультації. Дякуємо за очікування.

ВИБІР ІНТЕРНЕТ ПРОВАЙДЕРА В КИЄВІ

Сьогодні телекомунікаційні послуги в столиці України надає велике число компаній. Поряд з відомими операторами, що працюють не перший рік і які охоплюють практично всі райони Києва (в т.ч. Оболонь, Троєщину, Дарницю, Позняки, Печерськ, Харківський масив) ринок наповнюють і більш дрібні компанії, активно рекламуючи свої переваги. Як правило, якщо Ви хочете підключитися до мережі Інтернет і при цьому проживаєте в багатоквартирному будинку, Вам буде доступно кілька інтернет провайдерів Києва, а також різні способи підключення. Як же вибрати кращого?

Пропонуємо ознайомитися з тарифами компанії IPnet на Інтернет і цифрове телебачення - вони Вас приємно порадують! Також у Вас є можливість замовити підключення в онлайн режимі !

Вибираємо спосіб підключення

Найпростіший, здавалося б, спосіб - використовувати вже наявну телефонну лінію. Сьогодні технологія підключення Інтернету через телефон носить назву ADSL. Така система передає дані паралельно розмови, не завантажує телефонну лінію і забезпечує швидкість прийому даних до 20 Мбіт/с і передачі - до 3 Мбіт/с. Саме такими є параметри інтернет-послуг, наприклад, від Укртелекому. Подібні послуги надають і деякі інші інтернет провайдери Києва та України (див. Нижче Інтернет провайдери Києва по районах ).

Умова підключення - придбання спеціального ADSL-модему. Відсутність необхідності прокладати окремий кабель - на жаль, практично єдина перевага такого способу. Сьогодні значно більші швидкості (до 100 Мбіт/с і навіть 1 Гбіт/с) забезпечують ті інтернет провайдери Києва, які мають свої точки підключення в багатоповерхових будинках (волоконно-оптичний інтернет). При цьому абонентська плата за їхні послуги в середньому не вище, ніж у ADSL-конкурентів.

Тому врахуємо той очевидний факт, що тільки оптоволокно сьогодні може забезпечити конкурентоспроможність по швидкості передачі даних.

Вибираємо провайдера

Інтернет провайдери Києва групуються за трьома основними параметрами: швидкості доступу, стабільності та вартості послуг (абонплати). Існує також четвертий важливий параметр, досить суб'єктивний. Ця якість роботи та обслуговування мережі: відповідність середньої швидкості обміну даними заявленої, добові коливання цієї швидкості, кількість і частота відмов вузла доступу, швидкість і ефективність ремонту і т.д.

Розглянемо "оптоволоконних" інтернет провайдерів у Києві, виходячи з цих параметрів.

Існують компанії, що продають свої послуги в багатьох містах України. Їх відмінна риса - послуга "2-в-1", тобто підключення не тільки Інтернету, але і кабельного ТБ. Проте в нашій країні, і насамперед у столиці, є і сильні місцеві провайдери, які надають аналогічну послугу (див. нижче Інтернет провайдери Києва по районах). Їх незаперечна перевага перед загальнонаціональними провайдерами - забезпечення доступу до локальної мережі з її безкоштовними і безмежними ресурсами (музикою, програмами, фільмами і т.д.).

Не секрет, що клієнти загальнонаціональних компаній не завжди задоволені їхньою роботою. При досить високій вартості послуг їх якість залишається на вельми посередньому рівні. Це пов'язано з великою розгалуженістю регіональних представництв і недостатнім їх контролем. Великі ж міські інтернет провайдери (Київ та інші мільйонники) взмозі краще справлятися з обсягом робіт з обслуговування своїх мереж.

Інтернет провайдери Києва по районах

Сьогодні оптимальним рішенням для мешканців Оболонського, Дарницького та Деснянського районів, безумовно, є високошвидкісний і стабільний Інтернет від технологічного лідера - компанії IPnet. При досить помірною абонплаті компанія надає послуги "2-в-1" - стабільний доступ в Інтернет зі швидкістю з'єднання до 1 Гбіт/с і 175 телеканалами в цифровій якості зображення та звуку. Ніякі інші провайдери Києва на Оболоні, Троєщині, Дарниці, Харківському, Позняках, Осокорках, Печерську не можуть забезпечити такий комфортний поєднання швидкості, надійності та вартості своїх послуг.

Переваги IPnet серед інтернет провайдерів Києва:

  • найбільший телекомунікаційний оператор столиці;
  • зручні та доступні пакети "2-в-1", гнучка система цін в залежності від необхідних параметрів мережі і числа цифрових телевізійних каналів;
  • використання передових технологій, максимально можливі швидкості оптоволоконного інтернету;
  • оптимальне побудова системи зовнішніх каналів, їх стовідсоткове резервування;
  • можливість оптимального вибору тарифного пакету під будь-які потреби;
  • 10 років успішної роботи на ринку послуг Інтернету в Києві;
  • відсутність перебоїв і "мертвого часу" в роботі;
  • співпрацю з провідними міжнародними магістральними операторами;
  • безперервне удосконалення якості роботи і увага до кожного клієнта.