Замовлення дзвінка
Введіть Ваш номер телефона
Введіть Ваше ім’я
Дякуємо Вам за звернення!
Найближчим часом Вам передзвонить наш менеджер для консультації. Дякуємо за очікування.

ПОСЛУГИ IPNET: ЦИФРОВЕ ТБ ТА ІНТЕРНЕТ В КИЄВІ

Компанія IPnet надає своїм численним абонентам послуги виключно високої якості. Для Вас - безперебійний швидкісний доступ до мережі Інтернет в Києві (на Оболоні, Троєщині та Харківському), а також можливість перегляду великої кількості ретельно відібраних, дійсно цікавих телеканалів у цифровій якості відео та звуку, в т.ч. Full HD і 3D. І все це на вигідних і гнучких умовах, що передбачають можливість індивідуального вибору швидкості підключення до мережі Інтернет в Києві, переліку телеканалів і безлічі інших опцій, доступних в наших зручних тарифних пакетах.

На даний момент протяжність волоконно-оптичних кабелів компанії перевищує 660 км і продовжує розширюватися. Мережа з'єднує вже 2 355 будинків і понад 355 тис. квартир і офісів в Оболонському, Деснянському, Печерському, Голосіївському та Дарницькому районах столиці. Загальна кількість абонентів компанії перевищує 50000 чоловік, включаючи клієнтів - юридичних осіб.

Інтернет в Києві від IPnet, надаваний за технологією Ethernet , - це якісний зв'язок на високій швидкості. Компанія є офіційним учасником Української Мережі обміну Інтернет-трафіком UA-IX і має широкі канали доступу до зарубіжного сегменту Інтернету. Це означає, що клієнти IPnet, які придбали послугу доступу до Інтернет в Києві, гарантовано отримують підключення до українських та зарубіжних ресурсів з мінімальними затримками і максимальною швидкістю.

Цифрове телебачення від IPnet - це більше 125 каналів в цифровій якості. У їх числі всі канали ефірного телебачення, популярні зарубіжні, спортивні канали і пакети Viasat, National Geographic. А також спеціальна пропозиція - пакети каналів «Максимум кіно», «VIP» і «HD канали». Цифрове телебачення від IPnet доступно для перегляду на моніторі комп'ютера без додаткових пристроїв, на екрані телевізора з використанням телевізійної приставки (STB), а також на SMART телевізорах Samsung і LG.

Крім того, всім абонентам IPnet, які використовують послуги цифрового ТБ та Інтернет в Києві, надається цілодобова технічна підтримка і зручна панель управління власним рахунком, а також гнучкі можливості оплати послуг. Підключити Інтернет в Києві, на Оболоні, Троєщині, Печерскьку, Осокорках, Позняках чи Харківському , ще ніколи не було так швидко і легко! Необхідно лише заповнити заявку на підключення і наші менеджери зв'яжуться з Вами в найкоротші терміни.