Замовлення дзвінка
Введіть Ваш номер телефона
Введіть Ваше ім’я
Дякуємо Вам за звернення!
Найближчим часом Вам передзвонить наш менеджер для консультації. Дякуємо за очікування.

Інформація про IPnet


Компанія IPnet - це найбільший оператор і технологічний лідер на ринку телекомунікацій Києва. Ми надаємо послуги доступу до Інтернет та цифрового телебачення IPTV. IPnet пропонує своїм абонентам надзвичайно вигідні та зручні послуги «2-в-1» - одночасне підключення до Інтернет на революційній швидкості до 1 Гбіт/с та перегляд більше ніж 175 цифрових телеканалів.

Працюючи на ринку телекомунікаційних послуг столиці України з 2001 р, компанія IPnet заслужила репутацію надійного та передового оператора. Ми гарантуємо своїм абонентам незмінно високу якість і найсучасніші технологічні рішення.

Виняткова стабільність роботи мережі IPnet забезпечується інвестиціями в високоякісне обладнання і грамотною будовою системи зовнішніх каналів компанії. Зокрема, ми співпрацюємо з кращими міжнародними магістральними операторами, на 100% резервуючи свої зовнішні канали, сумарна пропускна здатність яких перевищує 50 Гбіт/с.

Постійна робота над подальшим удосконаленням якості сервісу і увага до кожного клієнта - основи успіху нашої компанії. Найкращій його доказ – це численні абоненти, які віддають перевагу послугам IPnet більше 16 років.

Оцініть надійність та інноваційність послуг IPnet на практиці. Вибирайте більше можливостей - без великих витрат!

 

Цифрове ТБ та Інтернет в Києві від IPnet

 

Компанія IPnet надає своїм численним абонентам послуги виключно високої якості. Для Вас - безперебійний швидкісний доступ до мережі Інтернет в Києві (на Оболоні, Троєщині,  Харківському та Печерську), а також можливість перегляду великої кількості ретельно відібраних, дійсно цікавих телеканалів у цифровій якості відео і звуку, в т.ч. Full HD. І все це на вигідних і гнучких умовах, які передбачають можливість індивідуального вибору швидкості підключення до мережі інтернет, переліку телеканалів і безлічі інших опцій, доступних в наших зручних тарифних пакетах.

На даний момент протяжність волоконно-оптичних кабелів компанії перевищує 600 км і продовжує розширюватися. Мережа поєднує вже 1 555 будинків і понад 300 тис. квартир і офісів в Оболонському, Деснянському, Дарницькому, Печерському районах столиці. Загальна кількість абонентів компанії перевищує 50 000 чоловік, включаючи юридичних осіб.

Інтернет в Києві від IPnet, що надається за технологією Ethernet, - це якісний зв'язок на високій швидкості. Компанія є офіційним учасником Української Мережі обміну інтернет-трафіком UA-IX і має широкі канали доступу до зарубіжного сегменту Інтернету. Це означає, що клієнти IPnet, які придбали послугу доступу до Інтернету в Києві, гарантовано отримують підключення до українських і зарубіжних ресурсів з мінімальними затримками і максимальною швидкістю.

Цифрове телебачення від IPnet - це більше 175 каналів в цифровій якості. У їх числі всі канали ефірного телебачення, популярні зарубіжні канали, спортивні канали і пакети VIP, National Geographic. А також спеціальна пропозиція - пакети каналів «Максімум Кіно», «VIP» і «HD канали». Цифрове телебачення від IPnet доступно для перегляду на моніторі комп'ютера без додаткових пристроїв, на екрані телевізора з використанням телевізійної приставки (STB), а також на SMART телевізорах Samsung і LG.

Крім того, всім абонентам IPnet, які використовують послуги цифрового ТБ і інтернет в Києві, надається цілодобова технічна підтримка, зручна панель управління власним рахунком, багато корисних додаткових послуг, а також гнучкі можливості оплати послуг.

Підключити інтернет в Києві, ще ніколи не було так швидко і легко! Необхідно лише заповнити заявку на підключення і наші менеджери зв'яжуться з Вами в найкоротші терміни.